Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

autor: Grzesi0_o
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★ Apprentice
@Pysia96PL To nie jest na to temat! Udajesz, że nie umiesz czytać czy po prostu nie umiesz?
Wiadomość 51 z 81 (1 203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide

UP.

 

Serio nikt, nic nie umie powiedzieć na ten temat z EA Community Team?

Wiadomość 52 z 81 (1 108 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide

Community Manager, gdzie jesteś?

Wiadomość 53 z 81 (1 003 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide

UP...

Wiadomość 54 z 81 (893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide

Up....

Wiadomość 55 z 81 (786 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@Grzesi0_oNadzieja umiera ostatnia?
Obawiam się, że EA opuściło to forum dawno temu...

Wiadomość 56 z 81 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★★★ Novice

Oby nie, mam nadzieję że uda się coś zdziałać w tym temacie. Postawa przedstawicieli EA i community managerów na tym forum jest karygodna. Od premiery Edycji Legendarnej minęły już dwa tygodnie. Brak jakiegokolwiek oficjalnego stanowiska jest bardzo rozczarowujące. Nikt nie oczekuje, że sprawa zostanie rozwiązana pstryknięciem palcem, ale chociażby informacja w stylu "przekazaliśmy wasze uwagi dalej" naprawdę wiele by zdziałała. Cisza w niczym nie pomoże, ludzie będą nakręcać się jeszcze bardziej. Jak widać po tych postach, dla wielu graczy taka opcja jest bardzo ważna i rozważenie możliwości grania w kinowej lokalizacji byłoby naprawdę fajnym dodatkiem

Wiadomość 57 z 81 (658 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide

Pamiętam, kiedy gry EA w Polsce były wydawane przez innych dystrybutorów, zanim EA otworzyło swój oddział nie tylko lokalizacje były na dużo wyższym poziomie zarówno od strony aktorskiej jaki technicznej ale niemal zawsze była możliwość wyboru wersji kinowej. Niestety, kiedy EA dobrało się do dystrybucji w Polsce to wszystko zmieniło się na gorsze(cóż za niespodzianka) jakość lokalizacji to kpina Mass Effect 2 ma tak zły dubbing zarówno aktorsko, jak i technicznie, że wolałbym grać chyba całkiem bez głosu pamiętam jak męczyłem się w 2010 żeby uruchomić przynajmniej w pełni angielską wersje zamiast grać i cieszyć się grą. Potem jacyś specjaliści od siedmiu boleści zaczęli dodawać region locki do swoich gier i jawnie sprzedawać wybrakowane produkty za pełną cenę taką jak choćby mają na zachodzie europy. Byłem bardzo nastawiony na ten remaster, ale im dłużej widzę, że EA ma temat lokalizacji całkiem w * (i przy okazji wprowadza w błąd ludzi, którzy kupili grę choćby na PS4, bo pudełko mówi tylko o napisach), tym bardziej mnie to zniechęca do zakupu, gdyby nie to, że chciałbym kupić wersje PC to przeszedłbym się już dawno do UOKiK. Tak naprawdę nie wiem po co te forum istnieje ludzie tam pracujący obecnie robią tyle co prezesi centralnego portu komunikacyjnego czyli nic nie wiem czy to oni są tacy niekompetentni, czy może ci z głównej kwatery ich ograniczają, czy są leniwi im się nie chce czy może wszystko naraz.

Wiadomość 58 z 81 (642 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide

No i długo mamy jeszcze czekać na jakąś odpowiedź? Każdym kolejnym dniem udowadniacie jak bardzo bezużyteczni jesteście i jak wspomniano wyżej, ogromna strata dla polskich graczy, że EA zajęło się lokalizacją gier w Polsce. Już nawet Cenega takich cyrków nie odwalała...

Wiadomość 59 z 81 (627 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★ Guide
Do Cenegi praktycznie w ogóle się przyczepić nie mogę mam kilka gier od nich i te, które mają dubbing mają tez opcje wersji kinowych ale przeważnie dubbing jest na tyle dobrze zrobiony że z tego nie korzystam na pewno nie przypominam sobie takich sytuacji jak w Mass Effect 2 gdzie dialogi urywały się przed końcem, nagle zmieniał się ton głosu postaci na zupełnie inny czy to, że ktoś POMYLIŁ dialogi i w pewnym momencie aktor, który grał inną postać mówił dialogi kogo innego jak to jest np w ME2 kiedy Joker mówi głosem Sheparda. Poza tym Cenega nie stosuje żadnych debilnych region locków mam wszystkie języki dostępne w opcjach na Steamie czy innej platformie, na której jest gra a nie jak np w przypadku Battlefielda 4 gdzie do wyboru jest pełny polski lub ruski albo tylko pełny polski jak np. w Battlefroncie 2 mimo tego, że gra kosztuje tyle, co np. w Niemczech i tam mogą sobie dowolnie zmieniać języki jak chcą. EA widocznie jest tak bardzo zacofane że wydaje im się że należymy dalej do ZSRR.
Wiadomość 60 z 81 (617 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem