Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

autor: morphisiusz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Informacja o angielskim dubbingu i polskich napisach

★ Novice

Również kupiłem dzisiaj i czuje się oszukany, podpisuję się pod twoimi słowami @Grzesi0_o i czekam na rozwój sprawy.

Wiadomość 21 z 81 (2 109 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Informacja o angielskim dubbingu i polskich napisach

★★ Apprentice

Jako plus, nagranie z xboxa series x Mass effect 2 przybycie

https://youtu.be/FvnAtO1bnR4

Wiadomość 22 z 81 (2 074 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★ Novice

Niestety Konsolwcy nie będą mieć takiego przywileju , ale ktoś się widzę zaniteresował i może jest jakaś szansa na jakiś patch z naprawą  Large smile . Nikt nie przypuszczał ,że będzie powtórka z rozrywki tym razem jednak EA Polska strzeliła sobie w stopę  no to na 4 dni przed premierą kiedy gry trafiły do sklepu hahaha 

Wiadomość 23 z 81 (1 967 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@Lessi_81Z jedynką będzie ciężko przerobić na wersje kinową. Widać że najwięcej czasu poświęcili. W stosunku do starszej wersji,połowy katalogów nie ma, brakuje CONFIG w moje dokumenty, nie ma katalogu LOCALISED w grze. BIOEngine.ini nie wyświetla ścieżki do pliku z tłumaczeniem, i jakiekolwiek zmiany nie dają efektu. Bez edytora nie obejdzie się i sprawdzanie każdego pliku :C Nadzieja że pojawi się patch który da taką możliwość. Lub pojawi się opcja w grze  napisy i możliwość przypisanie innego języka

Wiadomość 24 z 81 (1 954 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★ Novice

Ja coś próbuję w plikach gry pogrzebać z jedynką, ale informatykiem nie jestem. I chyba coś zepsułam, bo pomimo, że mam grę na originie ustawioną po angielsku, to gadają po polsku 😮

Wiadomość 25 z 81 (1 860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@Pysia96PLSprawdź czy w tym głównym menu co wybierasz która część gry też masz po angielsku ustawione.Jeżeli masz poprawnie zamiast rozpocznij powinno pojawić się start.

Wiadomość 26 z 81 (1 845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★ Novice

Widzę wielu ludzi, którzy już grę zwracają przez brak wersji kinowej. Mam nadzieję, że do 14 dni EA zdąży, bo też to zrobię.

Wiadomość 27 z 81 (1 797 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★★★ Novice

Gra jutro idzie do zwrotu, czekam na prostowanie tego oszustwa bo inaczej tego co jest na pudełku nazwać nie można. 

Wiadomość 28 z 81 (1 728 wyświetleń)

Re: Rozpocznij przygodę w Mass Effect Edycja Legendarna

★ Apprentice

Serio mogę zwrócić grę i odzyskać pieniądze? Granie w ME1 z polskim dubbingiem to jakiś koszmar.
Dlaczego nie ma oryginalnego dubbingu i polskich napisów jednocześnie? Przecież na pudełku jest wyraźnie napisane że tak powinno być.
Udało mi się stara metodą zrobić tę lokalizację kinową w ME2, ale w ME1 nie daje rady...

Wiadomość 29 z 81 (1 715 wyświetleń)

Dot.: Informacja o angielskim dubbingu i polskich napisach

★ Apprentice
@EA_Cekiel a możesz przestać gadać z templatki?

Swoją drogą z ciekawostek - grzebiąc w plikach zszedłem z 23,2GB do 16,8GB w przypadku ME1:LE usuwając pliki odnoszące się do języków innych niż INT i PLPC
Wiadomość 30 z 81 (1 694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem