Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★ Apprentice

Jak dla mnie to śmiech na sali. Człowiek kupuję grę oryginalną która powiedzmy sobie szczerze do tanich nie należy aby wesprzeć producenta a ten zamiast ułatwić takim osobą dostęp do gry, tylko go utrudnia. Osobiście uważam że gra powinna mieć do wyboru język z jakiego chce się korzystać a nie mieć z góry narzucony. Zamiast zachęcać do siebie tylko odpychacie od siebie graczy a piraci jak zwykle wyjdą na tym wszystkim do przodu.

Wiadomość 21 z 203 (2 839 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★ Apprentice

FIFĘ 17 kupiłem bezpośrednio w Originie w zeszłym tygodniu będąc w Niemczech, a Dragon Age Inkwyzjcę już nie pamiętam. Nie interesują mnie angielskie napisy, tylko powód bezsensownej zmiany w regionalizacji. Poza tym po co mi angielskie napisy w grze, w której dubbing jest w tym języku ? Przed chwilą sprawdziłem w aplikacji startowej FIFY i tam mogę wybrać jeden z kilkunastu języków.

Wiadomość 22 z 203 (2 836 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★ Apprentice
Ok kupując dlc z polskiej dystrybucji majac angielska podstawkę dostanę produkt niezgodny z opisem przy zakupie. To się dopiero nazywa profesjonalne podejście do klienta ze strony EA
Wiadomość 23 z 203 (2 831 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Apprentice

@1Guma

 

Czyli jeżeli kupisz grę np na amazon.de, a potem kupisz DLC przez origin to język dlc będzie dopasowany do tej wersji jaka była zakupiona za granicą? Jesteś pewien, że nie będzie to generowało żadnych problemów?

Wiadomość 24 z 203 (2 827 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Novice

Witam

 

Posiadam Klucz z dystrybucji WorldWide ,  niestety nie mam możliwości wyboru napisów w języku POLSKIM , jest 5 rożnych do wyboru ale polskiego nie ma ,a grając 10h na origin acces miałem grę po polsku , mieszkam w Polsce , nie używam żadnych vpn itp i chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobić żeby uzyskać grę z polskimi napisami

Wiadomość 25 z 203 (2 811 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★★ Pro

@Eleret88 Pamiętaj proszę, że ja jestem tylko zwykłym użytkownikiem i staram się pomagać/dawać wskazówki jak najlepiej tylko potrafię. Osobiście bardzo cieszy mnie możliwość zakupu wersji pudełkowej w Polsce i aktywowanie jej bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych. 

 

PS Wydaje mi się, że kupując punkty "12 000 punktów Mass Effect™: Andromeda" będziesz miał dostęp do takich wersji językowych jak: "Obsługiwane języki
Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano, Polski, Português (BR), Русский язык" . Więc nie ma tutaj mowy o otrzymaniu produktu niezgodnego z opisem.

 

 

edit:

@Xaramiro jeżeli chcesz grać z polskimi napisami musisz zakupić grę bezpośrednio przez program Origin (będąc w Polsce) lub kupić grę w wersji pudełkowej z polskich sklepów. Gdzie w opisie masz informację o języku polskim w grze. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 26 z 203 (2 805 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Apprentice
@1Guma pamiętam o tym, nie mam do ciebie żadnych pretensji po prostu zastanawia mnie to w jakim sposób sobie z tym poradzą. Ja mam akurat wersje worldwide. I ciekaw jestem czy dlc fabularne które zakupie (bądź nie) w sklepie origin będąc w Polsce będą miały regionalizacje Standard smile i jak wtedy będą wyglądały napisy Standard smile
Wiadomość 27 z 203 (2 780 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Novice

Sebastian

 

Ale ja już grę mam kupiona , i nie mogę kupić jej 2 raz bo sklep origin pokazuje ze mam już taka grę w bibliotece , i jest to absurdalne abym miał wydać jeszcze więcej pieniędzy żeby moc grac z napisami w wersji polskiej , czy kontakt z suportem może tutaj coś pomoc ?

Wiadomość 28 z 203 (2 776 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Pro

@Eleret88 udowodnię Ci, że dodatki do gier firmy Bioware posiadają dostęp do języków: "Deutsch (DE), English (UK), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano, 日本語, Polski, Português (BR), Русский язык"  - pomimo tego, że podstawowa część gry (w tym przypadku to gra Dragon Age) posiada język: "Polski, Русский язык"

 

Dragon Age Inkwizycja - Obsługiwane języki: Polski, Русский язык

 

Dragon Age™: Inkwizycja - Szczęki Hakkona - Obsługiwane języki: Deutsch (DE), English (UK), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano, 日本語, Polski, Português (BR), Русский язык

 

Dragon Age™: Inkwizycja - Zniszczenie (dodatek do trybu wieloosobowego) - Obsługiwane języki - Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano, 日本語, Polski, Português (BR), Русский язык

 

 

@Xaramiro Czy sklep w którym zakupiłeś grę przyjmuje zwroty gier w edycji cyfrowej? Obawiam się, że pomoc techniczna(kontakt telefoniczny) nie poradzi nic w Twojej sprawie, lecz jeżeli będziesz miał jakieś pytania... 

 

Zapraszam do zapoznania się z tematem naszej Pani Community manager @EA_Patrycja dotyczącego kontaktu z doradcą EA:

 

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

 

lub

 

Zgłoś się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

 

Przygotuj:

1. Swój adres e-mail.

2. Odpowiedź na pytanie pomocnicze. 

 

Wiadomość 29 z 203 (2 757 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Kupiłem klucz w wersji global tu http://www.cdkeys.com/pc/games/mass-effect-andromeda-pc-origin-cd-key

 i brak Jezyka polskiego (napisy)

Dlaczego ??

Czy można dodać zmnienić ?

Wiadomość 30 z 203 (2 694 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem