Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

autor: Kondaru
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Guide

@Skydog the Wolf wrote:

Słuchajcie, sprawa jest prosta. Kupujcie gry EA przez strony trzecie jak cdkeys, nie dość że dostajecie jaki język chcecie, jest taniej, to do tego macie świadomość, że mniej waszych pieniędzy trafia do chciwych rączek EA, którzy, jak widać po ich całkiem osobliwym traktowaniu klientów, naszych pieniędzy po prostu nie potrzebują, nie chcą, czort ich wie. Po problemie.


Nieeee, do rąk EA pieniądze trafiają normalne. Strony trzecie nie wyczarowały tych kluczy - one zostały *od kogoś* zakupione, co znaczy że EA dostało za nie pieniądze.

 

Jeżeli strona trzecia ma ceny dużo niższe niż EA, to zwykle znaczy że klucze kupione zostały za skradzione pieniądze (zwykle przez skradzione karty kredytowe). Czyli niższe ceny są *zwykle* dzięki temu że okradzeni zostali zwykli ludzie, tacy jak Ty czy ja...

 

Nie mówię że wszystkie strony trzecie (re-dystrybuujące klucze) korzystają z takich metod, i cena o 10-20% niższa niż oficjalna jest jak najbardziej możliwa, ponieważ EA ma podpisane sporo umów z "legalnymi dystrybutorami", takimi jak Amazon, i oferuje im klucze w promocyjnych cenach. Ale sugerowałbym uważać na to co i od kogo kupujecie, zwł. że gdy przekręt z kartami kredytowymi wychodzi na jaw, zdarza się że zakupione w ten sposób klucze są dezaktywowane. Co znaczy że możecie stracić grę, za którą WY zapłaciliście teoretycznie w *legalny* sposób...   :-(

Wiadomość 131 z 203 (1 136 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

objerzałem fragment tego filmu na YT od TotalBisciut'a:

https://www.youtube.com/watch?v=lptcmV6k_u4&index=10&t=3s&list=WL

w momencie 14:25 wchodzi do menu języków w grze (wersja PC) i co? Do wyboru ma:
wersja audio - angielski - tego nie zmienia
text -  angielski, francuski, niemiecki, włoski hiszpański i... POLSKI
Jak to jest możliwe?

Wiadomość 132 z 203 (957 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Novice

Witam.

 

Uważam że EA powinno zamieścić paczkę językową za opłatą gdzie można było by uzupełnić grę "WorldWide" do gry w naszym rodzimym języku

 

Pozdrawiam

Wiadomość 133 z 203 (949 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★ Apprentice

Faktycznie ma tam język polski... Ciekawi mnie, czy ma ten język przez przypadek, czy dostał pre-release patcha, który będzie (niektórzy youtuberzy dostają takie przywileje) ALBO jest jakaś wersja WW o której nie wiemy

Wiadomość 134 z 203 (912 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Niech się teraz wypowie ktoś z EA na temat tego filmiku i dostępnych Języków !!!

Proszę mi to teraz wytłumaczyć dlaczego Oni mają 5 języków obcych + J.Polski ???

Wklejam jeszcze raz link do Filmiku od momentu gdzie są pokazana języki dostępne ===> Filmik Kliknij <===

Dodam że filmik został opublikowany 27.03.2017.

Wiadomość 135 z 203 (872 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★ Apprentice

Z początku myślałem że to może być nagranie z wersji trial jednak postęp w grze ewidentnie pokazuje, że jest to pełna wersja gry. Teraz zastanawia mnie dlaczego on ma wersje z językiem polskim i dlaczego jedni są traktowanie lepiej niż inni.

Wiadomość 136 z 203 (853 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

Też mam problem z lokalizacją i brakiem polskich napisów :/ Trochę głupota że świat dzielą na Polskę, Rosję i resztę świata :P

 

miejmy nadzieje że coś pójdzie z tym zrobić

Wiadomość 137 z 203 (820 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Apprentice

Woli_PL napisali:

Niech się teraz wypowie ktoś z EA na temat tego filmiku i dostępnych Języków !!!

Proszę mi to teraz wytłumaczyć dlaczego Oni mają 5 języków obcych + J.Polski ???

Wklejam jeszcze raz link do Filmiku od momentu gdzie są pokazana języki dostępne ===> Filmik Kliknij <===

Dodam że filmik został opublikowany 27.03.2017.


Czyzby  zaloga EA uwazala temat za wyczerpany ? Prosimy o odpowiedz co to za wersja gry i jak zostac jej posiadaczem. 
Wiadomość 138 z 203 (715 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★ Apprentice

Kupiłem klucz wersji PL w sklepie intenetowym i działa na terenie Niemiec Wink

Wiadomość 139 z 203 (651 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

Community Manager (retired)

Cześć @-TMA-Woli @GoHackYourself @crusherro @SlimSDZ @zvierz

 

Ciężko mi dokładnie powiedzieć, jaką wersję gry mógł dostać TotalBiscuit, jednak ze względu na fakt, że jest bardzo popularnym międzynarodowym youtuberem, prawdopodobnie dostał nieprzeznaczoną do sprzedaży kopię recenzencką prosto od Bioware. Rozumiem, że wielu może uważać ten fakt za niesprawiedliwy, ale wysyłanie specjalnych kopii dla recenzentów nie jest niczym nowym w tej branży.

 

Co do ogólnej sytuacji na temat regionalizacji MEA i ograniczeń językowych - odpowiedni zespół nadal przygląda się całej sprawie.

Wiadomość 140 z 203 (576 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem