Dot.: uszkodzone pliki ustawień osobistych i wszystkie save'y

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

uszkodzone pliki ustawień osobistych i wszystkie save'y

★★★★ Novice

Gdy dziś odpaliłem fifę, to się okazało ze wszystkie pliki są uszkodzone...już mam dość tego dziadostwa...ciągle coś :/

Wiadomość 1 z 7 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: uszkodzone pliki ustawień osobistych i wszystkie save'y

Community Manager

Hej @6pzm027zfhpk 

Daj nam znać na jakiej platformie grasz dokładnie. Czy z jakichś przyczyn gra został ostatnio nagle zamknięta? (awaria prądu, awaria systemu, zamknięcie przez Alt+f4 itp.)  

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 7 (334 wyświetleń)

Community Manager

@6pzm027zfhpk Dołącz także komunikat, który się wyświetla w grze.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 7 (324 wyświetleń)

★★★★ Novice

1.Normalnie wyłączyłem....
2.Jedyny komunikat to "pliki uszkodzone" 
3.Robiłem sobie transfery w grze miesiąc temu żeby zacząć aktualną karierę z aktualnymi w miare składami i zauwazyłem że teraz te składy są pomieszane. W sensie np w takim Lechu mam i Skórasia i Rebocho (mimo ze ich przetransferowałem w ustawieniach)  oraz tych których przetransferowałem do Lecha czyli  Hotic czy Blazic. 

Wiadomość 4 z 7 (320 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Czyli jak zwykle... Zero pomocy tylko oklepane formułki żeby usunąć wszystko i zacząć od nowa. Tylko po co jak zabawa się kończy na połowie sezonu

Wiadomość 5 z 7 (280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @6pzm027zfhpk 

Wybacz późną odpowiedź.

Lokalny zapis gry może czasami nie działać poprawnie z powodu konfliktu z innymi plikami lub programami na twoim komputerze. Może to być wynikiem niezgodności wersji gry z zainstalowanymi bibliotekami lub sterownikami.

Spoiler
1. Sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję gry. Czasami niezgodność wersji gry z zainstalowanymi bibliotekami lub sterownikami może powodować problemy z lokalnym zapisem. Napraw grę poprzez EA app / Sprawdź spójność plików gryjeśli grasz na Steam. 

2. Upewnij się, że posiadasz aktualny system operacyjny. Czasami starsze wersje systemu mogą powodować problemy z zapisem gry.

3. Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Aktualizacja sterowników może rozwiązać wiele problemów z lokalnym zapisem gry.

4. Przeinstaluj biblioteki DirectX i VC++. Te biblioteki są często wymagane do prawidłowego działania gier i ich ponowna instalacja może rozwiązać problemy z lokalnym zapisem.

5. Przeskanuj komputer w poszukiwaniu złośliwego opragramowania, które może uszkadzać różne pliki.

Jeśli twój lokalny zapis gry jest uszkodzony lub niekompletny, może to uniemożliwić poprawne odczytanie danych. W takiej sytuacji warto rozważyć usunięcie uszkodzonego pliku i rozpoczęcie gry od nowa lub spróbować odtworzyć go z kopii zapasowej, jeśli taką stworzyłeś.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 7 (265 wyświetleń)

★★★★ Novice

No tak...jednego dnia działa, a nastepnego sie cos nie zgadza (w domysle to moja wina bo sterowniki bla bla bla) 
Po co mam usuwać i robić kolejną kariere skoro z kazdą aktualizacją wychodzą nowe kwiatki? Jak nie wylewy obrony to wadliwe sejwy i zawsze to wina gracza. Dziękuje za taka pomoc,znowu zagram połowe sezonu i będzie do skasowania. Że wam się jeszcze nie znudziło wypisywanie ciągle tych samych regułek

Wiadomość 7 z 7 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA