słaba wydajność fify 23

autor: kuba0603
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

słaba wydajność fify 23

★★ Novice

Dzień dobry

mam problem z fifą 23 ogólnie to gra chodzi na max 25 fps i jest niegrywalna (mam dobrego kompa) próbowałem wszystkiego od zmiany grafiki w każdy sposób po reinstalowanie gry na inny dysk też próbowałem różne poradniki ale też nic nie pomagały może wiecie jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 10 (741 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: słaba wydajność fify 23

Community Manager

Hej @kuba0603 

Dzięki za przesłany plik DxDiag. 

Widzę, że do Twojego komputera podłączone są akcesoria Steel Series. Jeśli posiadasz aplikację SteelSeries sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się nadal po wyłączeniu funkcji "moments" zgodnie ze wskazówką przekazaną tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 10 (554 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @kuba0603 

Abyśmy mogli przyjrzeć się problemowi musielibyśmy wiedzieć jakie kroki wykonałeś dotychczas oraz na jakim sprzęcie grasz. Standard smile 

Wiadomość 2 z 10 (699 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kuba moje podzespoły komputera to rtx 2070 super oraz procesor intel core i5 9 generacji 16gb ramu, kroki wykonałem z filmu youtubera skull https://www.youtube.com/watch?v=5cr4RKgCyG0&t=338s&ab_channel=Skull próbowałem też reinstalować grę na inne dyski ale to też nie pomagało
Wiadomość 3 z 10 (640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

usuń dokładnie sterowniki graficzne nvidii (będziesz musiał z 4/5 razy resetować kompa), jak już usuniesz sterowniki, usuń pozostały folder po sterownikach, nazywa się po prostu "nvidia". Usuń wszystkie sterowniki nvidii, masz screen jak to u mnie wygląda, każde po kolei, jak wymaga restartu kompa, rób restart i znów usuwaj kolejne. Tak jak mówiłem, będziesz miał około 4/5 restartów kompa. Najlepiej, jakbyś w rejestrze jeszcze pousuwał nvidię lub zrobił to jakimś programem do usuwania "śladów" w rejestrze. Zobacz też czy masz zaktualizowany windows, jak nie, to pobierz wszystko, co jest dostępne i zaktualizuj. Sterowniki do karty pobierz ze strony producenta i zainstaluj, jak już zainstalujesz, to zaloguj się w nvidia experience, tam będziesz miał info o nowych sterownikach i stamtąd możesz je aktualizować.

Wiadomość 4 z 10 (624 wyświetleń)

Community Manager

Hej @kuba0603 

Dzięki za odpowiedź. 

Sprawdź proszę wskazówki od @SamiecSamic, jeśli nie zauważysz poprawy - prześlij nam proszę plik DxDiag

Wiadomość 5 z 10 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kuba nie poprawiło się, przesyłam plik dxdiag
Wiadomość 6 z 10 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Wiadomość 7 z 10 (582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @kuba0603 

Dzięki za przesłany plik DxDiag. 

Widzę, że do Twojego komputera podłączone są akcesoria Steel Series. Jeśli posiadasz aplikację SteelSeries sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się nadal po wyłączeniu funkcji "moments" zgodnie ze wskazówką przekazaną tutaj

Wiadomość 8 z 10 (555 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kuba tak to był ten problem dziękuje bardzo za pomoc już myślałem że wydałem 150 zł w błoto Standard smile
Wiadomość 9 z 10 (548 wyświetleń)

Community Manager

Ekstra, dzięki za potwierdzenie @kuba0603 ! Standard smile 

Wiadomość 10 z 10 (515 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA