Dot.: serwery rip

autor: SirCarbonara
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

serwery rip

★★★★★ Apprentice

Brawo ea kolejny raz start fify i serwery rip,co za dziadowska firma i to samo będzie 30 września.

Wiadomość 1 z 4 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Apprentice
@izinho13 historia zatacza kółeczko, nie wiem czy jest sens kupowania wersji ultimate etc skor i tak nie zagrasz wczesniej, chyba tylko dla FP
Wiadomość 2 z 4 (159 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice
@izinho13 To jest żart, po prostu żart. Kpią sobie z graczy co roku, co roku te same błędy w web apple (chociaż w tym roku było jeszcze więcej niż zwykle). Co roku mają więcej graczy a nie rozwijają serwerów. Ta sama sytuacja co z Polsatem, który sprzedaje więcej pakietów streamów niż jest w stanie unieść icb serwer...
Wiadomość 3 z 4 (150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Guide

Ja kupiłem wersję ultimate pierwszy raz (oraz ostatni) i cały czas się zastanawiam obserwując wpisy na ten temat, bo szlag mnie trafia, czy tylko ja i kilka osób mamy ten problem czy też nikt się nie może zalogować? Bo niewiele osób pisze na ten temat. Swoją drogą ciekaw jestem czy taka sytuacja ma miejsce zawsze, co roku 1 dnia startu fify i potem za 3 dni w momencie startu standard edition? Ehh, a myślałem że pogram z synem popołudniu….

Wiadomość 4 z 4 (141 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA