Dot.: origin ea play pro dostepnosc

autor: 0BlocParty0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

origin ea play pro dostepnosc

★★ Novice

czesc, czy ktos z was ma moze informacje kiedy dostaniemy do bibiloteki fife 22 z ea play pro na originie?

chcialbym sobie pobrac, zeby jutro juz na spokojnie grac, szukam informacji, ale nic nie znalazlem, macie moze info?

Wiadomość 1 z 8 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

★★★★ Novice
@kubawach1234 Nie trzeba kupować podstawy gry mając ea pro play, wraz z tym abonamentem masz dostęp do wersji Ultimate i powinna być możliwość gry wcześniej tak jak było w tamtym roku, ale zobaczymy.
Jedyna kwestia to płacenie miesięcznego abonamentu w wysokości 60zł. Jeżeli abonament wygaśnie i go nie przedłużysz to niestety nie będziesz miał dostępu do gry.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 8 (340 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

★ Novice

z kilku źródeł wynika że dostępna będzie 22 września.

Wiadomość 2 z 8 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

tak, to wiem, bylem ciekaw czy jest wiadomo juz o ktorej godzinie, nie chodzi o sam start gry tylko po prostu o mozliwosc pobrania, co - logicznie - powinno byc znacznie wczesniej niz sam start gry

Wiadomość 3 z 8 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Nie kupiłem pre orderu, ani wgl. nie zakupiłem gry. W tamtym roku korzystałem z EA play pro i w ramach abonamentu co miesiąc przedłużając go mogłem grac w Fife do woli. Przed chwila rozmawiałem z supportem EA i powiedzieli mi, ze w tym roku abonamenci EA Play Pro mają możliwość zagrania dopiero od 27.09. W tamtym roku miałem możliwość grania w ramach play pro najwcześniej jak było to możliwe. Mam nadzieje, że jednak będzie możliwość od 22, ale biorąc pod uwagę to, że jeszcze nie dodali gry do biblioteki w ramach abonamentu to nie widzę tej możliwości :/ Obym sie mylił.

Wiadomość 4 z 8 (365 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★ Novice

czyli na ea play pro gra wyniaka ze jest za darmo nie trzeba jej kupić?

i wg tego na ea play pro po 24 dziś powinno byc do pobrania.

Wiadomość 5 z 8 (345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice
@kubawach1234 Nie trzeba kupować podstawy gry mając ea pro play, wraz z tym abonamentem masz dostęp do wersji Ultimate i powinna być możliwość gry wcześniej tak jak było w tamtym roku, ale zobaczymy.
Jedyna kwestia to płacenie miesięcznego abonamentu w wysokości 60zł. Jeżeli abonament wygaśnie i go nie przedłużysz to niestety nie będziesz miał dostępu do gry.
Wiadomość 6 z 8 (341 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★ Novice

no mam wykupiony na rok bo płacąc co miesiąc sie nie opłaca

Wiadomość 7 z 8 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

W takim razie pozostaje nam czekać na moment, w którym FIFA zostanie dodana do biblioteki gier i będzie można zaczynać zabawę! Standard smile 

Wiadomość 8 z 8 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA