nie moge grac ze znajomym

autor: BaaReQ14
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

nie moge grac ze znajomym

★★★ Newbie

nie moge grac ze znajomym naprzeciwko siebie mamy sie w znaj i mamy wlaczony crossplay ja gram na pc on na xbox i jak wlaczam towarzyski mecz i zapros znajomego do gry to wyskakuje okienko ze musze dodac znajomego ktory ma zalozone konto fut a on ma zalozone podsylam screenshota 

Wiadomość 1 z 5 (628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: nie moge grac ze znajomym

Community Manager

Hej @Goesy123 

Jeśli chcesz skontaktować się z EA w celu uzyskania bezpośredniego wsparcia, Pomoc EA znajdziesz TUTAJ (czat oraz email).

Jeśli potrzebujesz społeczności AHQ do rozwiązywania problemów, załóż temat w odpowiednim dziale naszego forum.

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (491 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @BaaReQ14 

Czy Twój kolega gra na konsoli Xbox Series X/S? 

Wiadomość 2 z 5 (564 wyświetleń)

Community Manager

Opcja rozgrywki międzyplatformowej jest tymczasowo niedostępna w grze FIFA 23 do czasu następnej aktualizacji tytułu.

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 5 (519 wyświetleń)

★★★ Newbie
@EA_Pulsar Dzień dobry, ja mam pytanie, ale nie wiem gdzie je zadać, tak, żeby szybko dostać odpowiedź. Wie pan może gdzie takowe pytanie zadać?
Wiadomość 4 z 5 (504 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @Goesy123 

Jeśli chcesz skontaktować się z EA w celu uzyskania bezpośredniego wsparcia, Pomoc EA znajdziesz TUTAJ (czat oraz email).

Jeśli potrzebujesz społeczności AHQ do rozwiązywania problemów, załóż temat w odpowiednim dziale naszego forum.

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (492 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA