nie działa mi ultimate team

autor: AlexNoger
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

nie działa mi ultimate team

★★★ Newbie

Dzień Dobry,

Mam problem z wejściem do trybu Ultimate team w fifa 23. Kiedy próbuję włączyć ten tryb wszystkie animacje podczas ładowania działają ale tryb się nie ładuje. Nie mogę nic zrobić i muszę wyłączyć fife skrutem alt + f4 ponieważ nic się nie dzieje. Wszystkie inne tryby działają tylko nie ten w który najwięcej gram. A kiedy wyłączę grę pokazuje że dalej jest włączona i muszę komputer jeszcze raz włączyć. Próbowałem  już  instalowania ponownie gry, usuwania plików składów, ale dalej nic. Prosiłbym o szybką odpowiedź bo chciałbym pograć a nie mogę. 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: nie działa mi ultimate team

Community Manager

Hej @AlexNoger 

Jeśli masz taką możliwość to sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się jeśli połączysz komputer poprzez alternatywne połączenie internetowe. 

Dodatkowo upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową poprzez dodanie odpowiednich wyjątków. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (347 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: nie działa mi ultimate team

Community Manager

Hej @AlexNoger 

Jeśli masz taką możliwość to sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się jeśli połączysz komputer poprzez alternatywne połączenie internetowe. 

Dodatkowo upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową poprzez dodanie odpowiednich wyjątków. 

Wiadomość 2 z 2 (348 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA