Dot.: błąd serwery ea nie mogą aktualnie przetworzyć twojego żądania

autor: icemen79pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

błąd serwery ea nie mogą aktualnie przetworzyć twojego żądania

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

podczas rozgrywania meczów w division rivals czy wymina fifa world cup niezaleznie od rezultatu spotkania wyskakuje komunikat serwery ea nie moga aktualnie przetworzyc twojego  żadania ,spróbuj ponownie później .o co chodzi zabiera mi mecze do rozegrania w wymianie fifa

Wiadomość 1 z 13 (2 095 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@seba280194 PROSZE O POMOC
Wiadomość 2 z 13 (2 081 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Błąd fifa 23

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? misterNorbk
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 01/12/2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 06.30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Jak Gram Squad Battles lub mecze Towarzyskie Online
Co się dzieje? Wyrzuca mnie z Gry do Menu glownego
Co powinno się stać? Powinienem mieć już ukończone zadania z Wymiany Fut prze ten błąd nie zdąze wymienić żetonów na Ikony 😢😢😢😢

1. Proszę NapraIc mój Błąd jak najszybciej 
Wiadomość 3 z 13 (2 077 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd fifa 23

★★★ Newbie
@misterNorbo MAM TO SAMO!
Wiadomość 4 z 13 (2 070 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

"Serwery EA nie mogą przetworzyć twojego żądania".

★★★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia model 457.51
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8GB
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Janek_Bartez10
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? Mecze towarzyskie online
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Grać mecz towarzyski w trybie "wymiana word cup". Po zakończonym meczu powinno wyskoczyć powiadomienie "Serwery EA nie mogą spełnić twojego żądania".
Co się dzieje? Gram kolejny mecz w trybie " Wymiana Word Cup ", gdy po zakończonym meczu nieważne czy wygranym czy przegranym wyskakuje mi powiadomienie - "Serwery EA nie mogą spełnić twojego żądania".
Co powinno się stać? Nic

Drogie EA,

Proszę o jak najszybsze naprawienie tego błędu i solidną rekompensatę np. w postaci tokenów. Ponieważ chciałem powbijać tokeny, ale gra mi nie pozwala. A nie mam czasu grać zawsze kiedy gra pozwoli i ciężko zdążyć zdobyć odpowiednią ilość tokenów.

Wiadomość 5 z 13 (2 067 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Na ogół ten komunikat związany jest z wcześniejszym przekroczeniem limitu rozegranych spotkań. W FIFA 23 wprowadziliśmy limit 60 meczów dziennie w trybie Golden Goal, co powinno pomóc graczom uniknąć "soft ban". Licznik będzie resetowany co 24 godziny i zapewni 60 nowych meczów na 24 godziny.

Natomiast, jeśli chcesz mieć pewność, że połączenie jest poprawnie skonfigurowane, zajrzyj proszę do naszego poradnika.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 13 (2 047 wyświetleń)

★★★ Newbie

Niestety 60 nowych meczow nie działa, ponieważ po rozegraniu zaledwie 12, co trwalo około godziny gra wyrzuca komunikat taki jak powyzej. Prosze o interwencje. Po co nam tryb do SWAPs , w ktory nie da sie grac? 

Platforma PC

Czy można cos zrobic w tej sprawie? 

Wiadomość 7 z 13 (1 890 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Dzień dobry,

napotkałem na wyżej opisany problem po raz kolejny. Co udało mi się zauważyć, to to, iż mecz w trybie "Squad battles" zostaje przerwany w okolicach 90' lub zaraz po końcowym gwizdku komunikatem: "Serwery EA nie mogą aktualnie przetworzyć twojego żądania. Spróbuj ponownie później". Warunkiem jest to, że musi to być spotkanie wygrane, ponieważ kiedy przegrywam mecz, ten nigdy się nie wyłącza. W każdym przypadku jest stuprocentowa pewność, że połączenie Internetowe jest stabilne i nieprzerwane. Należy także nadmienić, że rozegranych meczów w tym trybie (i w żadnym innym) w przeciągu doby zostało między 8 a 12 (niestety nie jestem w stanie ustalić dokładnej wartości, co nie zmienia faktu, że jest to ilość znacznie mniejsza od podawanej tutaj, tj. 60 meczów na dobę). W związku z powyższym proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, która skutkuje brakiem satysfakcji z korzystania z Państwa produktu, a momentami frustrację spowodowaną utratą osiągnięć w grze (i podyktowaniem niesłusznego walkowera), a przede wszystkim poczuciem straty czasu poświęconego na bezcelową grę.

W przypadku gdy nie ma możliwości naprawienia gry lub racjonalnego wyjaśnienia powyższego, proszę o podanie adresu na jaki można skierować reklamację wadliwego produktu jakim jest Fifa 23 w celu odzyskania środków przeznaczonych na kupno tejże gry wideo.

Ponadto w odniesieniu do informacji dotyczącej "soft ban" za rozegranie 60 meczów w przeciągu doby (która pojawia się w kilku wątkach Answers HQ), jeśli nie jest prawdziwa (wyżej opisana sytuacja pozwala mieć pewne wątpliwości dotyczące powyższej kwestii), to wówczas należy traktować ją jako wprowadzanie konsumenta w błąd. Jednoczesny brak możliwości jasnego kontaktu z Producentem, jest utrudnianiem klientowi uzyskania informacji dotyczących problemów z grą lub dochodzenia własnych racji z tytułu zakupienia wadliwego produktu. Powyższe daje pewne podstawy do zgłoszenia sprawy do właściwego organu dbającego o prawa konsumenta.

Wiadomość 8 z 13 (1 696 wyświetleń)

★★★ Newbie
@jarzynamaciek U mnie dziś, też ban… ABSURD.
Wiadomość 9 z 13 (1 679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam to samo, ale błąd występuje w różnych etapach gry, Masakra. Mnożnik leci w dół, proszę EA o rozwiązanie tematu i  rekompensatę za powstałe niedogodności. [edit: email address removed]

Wiadomość 10 z 13 (1 457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA