Zmiana platformy

autor: 1233469632543v
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana platformy

★ Novice

Cześć mam taki problem grałem w futa na ps4 od kilku lat, nowa fife chce kupić na PC Czy będę mógł dalej grać na tym samym koncie, czy one się przeniesie na inna platforma?

I czy jak zacząłem robiłem skład na webappie to będzie to samo ma PC czy nie mam połączone konto ps z orginem na której chce kupić fife

Wiadomość 1 z 4 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana platformy

Community Manager

Hej @1233469632543v 

Twoje konto PSN jest połączone z kontem EA, co możesz sprawdzić sekcji Połączenia na stronie myaccount.ea.com. Do tej pory grałeś na PS4, więc na Web App Twój klub FUT jest również zapisany po konto PSN. 

Jeśli kupisz FIFA 23 na PC np. poprzez sklep Origin, to zostanie ona od razu przypisana do Twojego konta EA. Po jej uruchomieniu utworzysz swój nowy klub FUT na platformę PC. Więc nie dojdzie tu to tzw. cross-postępu.

Mam nadzieję, że rozjaśniłam sytuację Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (272 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @1233469632543v 

Twoje konto PSN jest połączone z kontem EA, co możesz sprawdzić sekcji Połączenia na stronie myaccount.ea.com. Do tej pory grałeś na PS4, więc na Web App Twój klub FUT jest również zapisany po konto PSN. 

Jeśli kupisz FIFA 23 na PC np. poprzez sklep Origin, to zostanie ona od razu przypisana do Twojego konta EA. Po jej uruchomieniu utworzysz swój nowy klub FUT na platformę PC. Więc nie dojdzie tu to tzw. cross-postępu.

Mam nadzieję, że rozjaśniłam sytuację Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (273 wyświetleń)

★★★ Novice
@EA_Kalina a jezeli miałem połączone konta epic i steam przed uruchomieniem aplikacji web app na telefonie to bede miał progress czy nie? Bo mam ten sam problem ale w fife 23 na xboxie nie grałem
Wiadomość 3 z 4 (259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @Wernerixz 

Aby po 17 października dalej używać aplikacji Web App i Companion App, musisz co najmniej raz zalogować się w grze FIFA 23 i stworzyć klub FUT.

Jeśli posiadasz grę FIFA 23 na PC lub na konsolę - to dla tej platformy będziesz miał odblokowany FUT 23 na Web App.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (183 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA