Złe sterowane padami w obronie w 1na1

autor: Pankierownik99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Złe sterowane padami w obronie w 1na1

★ Novice

Produkt: FIFA 22
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Gtx1650
Podaj ilość pamięci RAM w GB 24
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? pan
W którym trybie miało to miejsce? Szybki mecz
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Cześć ja mam taki problem ze podczas gry w fife 22 1na1 pad nagle wywala dziwne ustawienia obrony nie mogę się w ogóle bronić ani atakować przeciwnika jest to losowe na obu padach lub jednocześnie na obu w fifie 21 działa wszystko okej i menu tez pad działa normalnie . Pady maja aktualne sterownik emulator nic nie zmienia. Ktoś miał podobnie? korzystam z padów Qsmart Cobra QSP060P oraz genessis MANGAN P58. Proszę o pomoc. Próbowałem odinstalować i zainstalować fife, nie pomaga.
Co się dzieje? Cześć ja mam taki problem ze podczas gry w fife 22 1na1 pad nagle wywala dziwne ustawienia obrony nie mogę się w ogóle bronić ani atakować przeciwnika jest to losowe na obu padach lub jednocześnie na obu w fifie 21 działa wszystko okej i menu tez pad działa normalnie . Ktoś miał podobnie? korzystam z padów Qsmart Cobra QSP060P oraz genessis MANGAN P58. Proszę o pomoc. Próbowałem odinstalować i zainstalować fife nie pomaga.
Co powinno się stać? Proszę o pomoc czym to może być spowodowane.

Cześć ja mam taki problem ze podczas gry w fife 22 1na1 pad nagle wywala dziwne ustawienia obrony nie mogę się w ogóle bronić ani atakować przeciwnika jest to losowe na obu padach lub jednocześnie na obu w fifie 21 działa wszystko okej i menu tez pad działa normalnie .

Pady maja aktualne sterownik emulator nic nie zmienia. Ktoś miał podobnie?

Korzystam z padów Qsmart Cobra QSP060P oraz genessis MANGAN P58. Proszę o pomoc. Próbowałem odinstalować i zainstalować fife nie pomaga.

Wiadomość 1 z 1 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA