Dot.: Zaniżone karty zawodników - Companion Fifa 23

autor: SirPavel1607
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaniżone karty zawodników - Companion Fifa 23

★★ Novice

Dzień dobry, mam problem w aplikacji Fifa 23 companion na rynku transferowym. Przez błąd aplikacji karty moich piłkarzy zostały wystawione po zaniżone cenie co widać na zdjęciach. Przez ten błąd straciłem bardzo dużo coinsów. Błąd wystąpił tylko na 13 kartach, reszta została wystawiona po normalnej cenie. Gdzie to mogę zgłosić? Z EA help już bujam się ponad miesiąc i nie mogą rozwiązać problemu. Oczekuje rekompensaty lub zwrócenia tych kart.

Dziękuję za odpowiedź 

Wiadomość 1 z 3 (325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @SirPavel1607 

Niestety, tu na forum nie jesteśmy w stanie cofnąć transakcji wykonanych w grze. Jeśli ustawiłeś przez pomyłkę niską cenę sprzedaży "Kup teraz", Twoi zawodnicy zostali sprzedani zgodnie z wartością jaką ustawiłeś. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 3 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Przecież wyraźnie napisałem że błąd wystąpił tylko na 13 kartach i to nie moja pomyłka tylko aplikacji. Proszę w takim razie mi powiedzieć gdzie mam to zgłosić. I proszę na przyszłość o czytanie postów że zrozumieniem.

Wiadomość 3 z 3 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA