Wyrzucanie z meczu fifa 23 dr

autor: Boorysiuuk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Wyrzucanie z meczu fifa 23 dr

★★★ Novice
@Boorysiuuk Słuchajcie nie wiem jak i przez co jest ten problem ale nowina jest taka ze mi się to naprawiło po 3 dniach, a co zrobiłem może być dość śmieszne bo jesy to po prostu nie włączanie tego gowna przez dwa trzy dni, mi pomogło i wszystko działa, polecam sprawdzać tez czy wszystko gra na sezonach online bo w UT szkoda bilansu i za przeproszeniem nerwów czyli tak jak mówiłem ZOSTAWIĆ TĄ GRĘ NIE BĘDĘ MÓWIŁ BRZYDKO na dwa trzy góra cztery dni i zaoszczędzić se nerwów ale wydaje mi się a wręcz jestem pewien ze niedługo EA do tego dojdzie bo 2 dni temu nikt nic nigdzie nie pisało ze jest wogole taki problem. Z każdym dniem coraz więcej zgłoszeń tego błędu wiec to kwestia czasu kiedy to naprawią
Wiadomość 11 z 44 (1 567 wyświetleń)

★★★ Newbie
@Boorysiuuk Mam to samo,szkoda pieniędzy wydanych...
Wiadomość 12 z 44 (1 541 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam to samo kilka razy pomogla zmiana internetu, raz działa dobrze na jednym raz na drugim. Absurd.

Wiadomość 13 z 44 (1 530 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie
@Boorysiuuk Mam tak samo od niedzieli, nic nie pomaga. Gram na PS4
Wiadomość 14 z 44 (1 478 wyświetleń)

★★★ Newbie
@Boorysiuuk Też tak ciągle mam
Wiadomość 15 z 44 (1 429 wyświetleń)

★★★ Newbie

Mam dokładnie taki sam błąd wyrzuca mnie w okolicach 38 minuty meczu nie ma to jak trafić halanda a tydzień później nie móc grać w fife 

EA świetną robotą 

Wiadomość 16 z 44 (1 390 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam to samo

Wiadomość 17 z 44 (1 210 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Co te ea robi...

Wiadomość 18 z 44 (1 198 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

hej rozwiązał już ktoś ten problem? Od wczoraj od pewnego meczu zaczęło mnie wyrzucać w 11 minucie spotkania, za każdym razem, przez 2 dni nie moge naprawić tego problemu a próbowałem wielu rzeczy. jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to byłbym wdzięczny gdyby coś tu napisał. oczywiście dzwoniłem do obsługi klienta, ale tam klasycznie pomocy profesjonalnej oczekiwać nie można

z góry dzięki

Wiadomość 19 z 44 (1 120 wyświetleń)
0 Kudo

★★★★★ Newbie

Oczywiście że nie, ja już 1.5 tygodnia nie mogę grać a na infolinii nikt nie pomaga XD także polecanko serdeczne fajna sprawa, dodam że próbowałem na 3 różnych wifi grać i też zawsze wyrzuca, brawo EA 

Wiadomość 20 z 44 (1 221 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA