Dot.: Wyrzucanie z meczu fifa 23 dr

autor: Mlki2137
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Mi nic nie pomaga, to nie jest wina routera, podlaczylem drugi router tez na karte sim i 13 min konczy sie kickiem z meczu, dzownilem do ea dali mi jakies porady wyzej wymienione, ale niestety nie pomoglo, zdecydowalem sie na kilka rozmow z  czatem z operatora internetu 'play', resetowali mi karte, ustawiali jakis preferowany tryb, pozniej ustawienia anteny bts aby router byl ustawiony tylko na jedna, oczywiscie nic nie pomoglo, zglosili moj problem wyzej niz do tych amatorow z czatu 'play' , nastepnego dnia zadzwonil do mnie znawca i zaproponowal mi wszysto to co bylo robione wczesniej, na koncu powiedzial ze jak to nie pomoze to nie jest ich wina tylko problem tkwi po stronie 'EA' . Ogolnie chyba nie ma co liczyc na naprawe po stronie ea, bo od poczatku wyjscia fify nie potrafia zmienic kart wyswietlanych w meczu 'DEFIR'y', oraz innych prostych bledow, szkoda tylko kasy na gierke bo w tym roku pokusilem sie o wersje ultimate team a tu taka lipka. 

Wiadomość 41 z 44 (394 wyświetleń)
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Poniżej zamieszczam informacje odnośnie dostawcy Internetu PLAY, które pojawiły się na forum AHQ:

chodnik96 napisał/a

Problem rozwiązany, w moim przypadku wina nie leżała po stronie EA, Origin czy Steam, a po stronie dostawcy mojego internetu czyli PLAY, gdy problem wystąpił miałem wykupiony dodatkowy transfer pakietu 100GB, gdyż mój podstawowy pakiet 500GB się wyczerpał, po odnowieniu pakietu podstawowego podstawowego gra zaczęła działać bez zarzutu i już myślałem, że jest ok, ale gdy PLAY wystawił fakturę problem się powtórzył, dopiero po opłaceniu faktury, mimo, że miałem na to jeszcze prawie cały miesiąc, problem z zacinającą się gra ponownie ustąpił, wnioskuje, że PLAY ingeruje w jakiś sposób na działanie internetu. 

Po opłaceniu faktury i przejściu na pakiet podstawowy problem już się nie powtórzył.

JaroKaPL napisał/a

Mi się udało naprawić była to wina internetu od PLAY mam internet podłączony kablem, odłączyłem kabel i spróbowałem się połączyć przez kartę sieciową z wifi i nadal nie działało udostępniłem internet z telefonu z innej sieci Orange i wszystko działało. Więc zresetowalem ustawienia routera przez wejście w przeglądarce na adres routera zalogowaniu się i przywróceniu ustawień domyślnych wszystko działa. Więc spróbuj zresetować ustawienia routera przez przeglądarkę mi pomogło.

had3s_69 napisał/a

@JaroKaPL Dzięki za pomoc masz racje wszystko stoi po stronie playa

lajan_365 napisał/a

Zdecydowanie to jest wina Play. Zmieniłem na chwilę internet na T-mobile i było ok. Problem polega na tym że Play ciągle przelogowuje się szukając lepszego połączenia, i to powoduje utratę chwilowo połączenia i powoduje zatrzymanie gry. Kontaktowałem się z nimi już kilkukrotnie, ale narazie bezskutecznie.

koroner1910 napisał/a

Jednak zmiana internetu z Play na plusa pomogła na ps4 i można normalnie grać pozdrawiam

RoBsOn7331 apisał/a

Miałem ten problem przez 3tyg co najmniej, jedyne rozwiązanie jakie zadziałało to był kontakt z dostawcą Internetu (Play) i przedstawienie tej sytuacji. Po paru godzinach wszystko zaczęło działać poprawnie.

Jeśli opisany przez Was problem pojawia się nadal, mimo wykonania zaleceń,  poproszę Was o podanie poniższych informacji:  

• Data kiedy pojawił się problem
  • Platforma 
  • Wasz identyfikator konta, na którym pojawia się problem
  • Tryb gry, w którym pojawia się problem + komunikat błędu
  • Rodzaj połączenia - Wi-Fi czy przewodowy 
  • Dostawca Internetu
  • Ewentualnie wykonane krok 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 42 z 44 (341 wyświetleń)
Highlighted

★★★ Newbie

mam doslownie 1:1 tak samo i tez gram na pc

Wiadomość 43 z 44 (121 wyświetleń)
0 Kudo

Community Manager

Hej @Mlki2137 

Zważając na to, że ostatni komentarz pojawił się w listopadzie 2022 roku, chcielibyśmy poinformować, że wątek został zamknięty. Jednak jeśli potrzebujesz dalszej pomocy w tej sprawie, zachęcamy do utworzenia nowego postu, abyśmy mogli Ci pomóc w jak najlepszy sposób. Nie wahaj się zwrócić do nas, jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 44 z 44 (116 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA