Wypożyczenia przy edytowaniu drużyn

autor: KsevoPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wypożyczenia przy edytowaniu drużyn

★ Novice

Niedawno odkryłem nową funkcję w ustawieniach gdzie można zmienić klub piłkarza - transfery klubowe. Bardzo ją pobiłem i stworzyłem wymyślone transfery. Lecz miałem 1 problem. Gdy przenosiłem wypożyczonego piłkarza np. Cancelo nie był on wypożyczony w nowym klubie co rozumiem. Ale gdy chciałem go przywrócić do jego oryginalnego klubu(w przypadku Cancelo to Bayern) był on na permanentnym transferze a nie na wypożyczeniu co mi niszczło moją koncepcję i musiałem robić wszystko od nowa. Wymyślałem też że klub chcialby wypożyczyć swojego młodego piłkarza do innego klubu, nie było takiej opcji jedynie mogę go przenosić na stałe.

Tutaj moje pytanie:

Czy jest gdzieś opcja wypożyczenia piłkarza do dowolnego klubu? (nie w trybie kariery tylko w transferach klubowych)

Może to jest już w grze tylko ja tego nie znalazłem? Lub można to edytować bezpośrednio w plikach gry (mam gra na pc na steamie). Próbowałem znaleść odpowiedź na to w internecie i na tej stronie i nie znalazłem, więc piszę to teraz. Jeśli tej funkcji w grze nie ma to może mogłaby być dodana w następnej aktualizacji, jeśli jeszcze będzie. Jeśli nie to trudno, lecz napewno byłaby to przydatna funkcja. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 1 (159 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA