Wersja na stare gen

autor: tajfn100
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wersja na stare gen

★★★ Newbie

Witam, mam pytanie, czy wersja na stare gen Fify 22 będzie taka wersją legacy tzn. że tylko składy i stroje będą zaktualizowane, czy będą te nowości takie jak stwórz klub, nowości w karierze zawodnika, Volta mini gry itd. wiem, że hypermotion nie będzie, ale czy tylko tego?

Wiadomość 1 z 4 (226 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wersja na stare gen

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @tajfn100 @Smarty2115 

Szczegółowe informacje na temat zmian i ulepszeń w rozgrywce znajdziecie w tym artykule. Zwróćcie uwagę na:

Symbol ᴺᴳ bądź [NG] oznacza, że omawiany temat lub omawiana funkcja dotyczy tylko nowej generacji konsol i Stadia (tj. PlayStation5, Xbox Series X|S i Stadia). Warto o tym pamiętać podczas lektury.

@RNM90097649 połączyłem Twoje pytanie z innym zadanym już na forum Standard smile

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (179 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Fifa 22 PC OLD GEN

★ Apprentice

Czy w grze bota będą jakiekolwiek zmiany jeśli chodzi o old gen na originie na PC? Czy tylko przy hypermotion na next genach bot będzie zachowywał się inaczej?

Wiadomość 2 z 4 (195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

myśle że będą nowości jakieś bo to dopiero 1 rok nowej generacji nawet pc nie jest jeszcze new gen więc silnik stary ale nowości powinny być

Wiadomość 3 z 4 (201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @tajfn100 @Smarty2115 

Szczegółowe informacje na temat zmian i ulepszeń w rozgrywce znajdziecie w tym artykule. Zwróćcie uwagę na:

Symbol ᴺᴳ bądź [NG] oznacza, że omawiany temat lub omawiana funkcja dotyczy tylko nowej generacji konsol i Stadia (tj. PlayStation5, Xbox Series X|S i Stadia). Warto o tym pamiętać podczas lektury.

@RNM90097649 połączyłem Twoje pytanie z innym zadanym już na forum Standard smile

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 4 (180 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA