Utrata Zetonu Draft / hakerzy

autor: Klosiak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utrata Zetonu Draft / hakerzy

★★★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD RTX 2070
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Klosiak
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13.10.2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 00;20-00;30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sprobowac zagrac Tryb draft online.
Co się dzieje? Witam, grałem draft. O godzinie około 00:20 doszedłem do finału. Próbując go rozegrać trafiłem następująco na 2 lub 3 hakerów. Wygładało to tak ze wszedłem do meczu i po rozpoczęciu odrazu wychodzili bez brania pauzy. (Klasyka hakerska) Po nieudanych próbach zdziwiony ze nie dostałem porażki, usiłowałem nadal rozegrać Finał, ponieważ myslałem ze został ten tryb naprawiony oraz hakerzy nie mają juz wpływu na rezultat meczu. Hakerzy byli zgłaszani, lecz ostatni na którego trafiłemu wyrzucił mnie odrazu z menu pomeczowego i wyskoczyl napis Rezultat meczu jest analizowany, wrocisz na głowny ekran fut czy cos w tym stylu. Gdy chciałem go zgłosić gra się zacieła. Po odczekaniu paru minut wyłaczyłem oraz właczyłem grę i jakie było moje zdziwienie ze mimo dodania antycheata hakerzy nadal mają wpływ na wynik meczu poniewaz dostałem porazkę 0-0. Czy zostanie to kiedykolwiek naprawione oraz zostanie mi zwrócony zeton draftu?
Co powinno się stać? Zwrot zetonu draft / naprawa antycheat

xxx

Wiadomość 1 z 9 (517 wyświetleń)

Dot.: Utrata Zetonu Draft / hakerzy

★★ Apprentice
@Klosiak próbuję walczyć z tym już od kilku lat i EA nic z tym nie robi, tyle spraw utworzonych i nic, albo zero odpowiedzi, albo mam sprawdzić swoje połączenie.
Widać, że i nawet FIFA z anticheatem sobie nie poradziła w tym roku.
Ja to już się modlę gdy rozgrywam ten tryb, byle, żeby nie trafić na takiego gościa.
Wiadomość 2 z 9 (427 wyświetleń)

★★ Apprentice
@Klosiak Ten problem występuje już fify 16 jak się nie mylę, nadal nic nie potrafią z tym zrobić, ale co się dziwić skoro ważniejsze jest dodawanie kobiet na siłę w grze zamiast zająć się poważnymi sprawami. Dzisiaj straciłem tak dwa żetony draft, parodia po prostu...
Wiadomość 3 z 9 (415 wyświetleń)

★★★★★ Newbie

Tragedia. Miałem wielką nadzieje ze antycheat rozwiąże problem lecz narazie to tylko popsuł pierwsze dni rozgrywki gdy ludzie przez niego nie mogli grać. Trudno, trzeba widocznie odpuscic ten tryb i tyle.

Wiadomość 4 z 9 (410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Apprentice
@Sow1X Myślę, że zwyczajnie uwzględnienie tego w draft request tool już rozwiązałoby problem dla poszkodowanych.

Wiadomość 5 z 9 (384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Apprentice
@R41D3R0 Nie sądzę, bo co to za rozwiązanie jak np trafię na hakera w finale draftu? Dostane token i np już odpadnę w pierwszej rundzie? No ok zagram sobie jeszcze raz ale nie zawszę uda się dojść do tego finału, kpina z graczy i tyle. Już nawet nie wspominając o tym, że pierwszego dnia przez tego cudownego "anty-cheata" nie dało się odaplić fify...
Wiadomość 6 z 9 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Apprentice
właśnie miałem rozegrać czwarte spotkanie, wiadomo jak to się skończyło, "rezultat meczu analizowany" i token w dup*, bo tool tego nie uznaje, Dzięki EA! <3
ILEŻ MOŻNA ?!?!?!?!?

Czy ktoś z EA może się wypowiedzieć na ten temat, pomijając etap sprawdzenia połączenia?
Wiadomość 7 z 9 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Apprentice
nie odpowiedzą, ewentualnie dadzą radę żebyś wyłączył i włączył konsolę czy komputer.
Wiadomość 8 z 9 (249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@Klosiak miałem tak już 3 razy i mam już gdzieś ta grę nie da się grać EA nie potrafi sobie radzić i ma to gdzieś ze tracimy przez to żetony a w tym tak naprawdę nasze pieniądze i czas który poświęcamy na tą grę żałosne EA///
Wiadomość 9 z 9 (167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA