Uruchom grę z Origin lub aplikacji EA

autor: wentylator_xD
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Uruchom grę z Origin lub aplikacji EA

★★★ Newbie

Witam. po uruchomieniu gry wyskakuje komunikat "Uruchom grę z origin lub EA" mimo że wszystko wcześniej działało. Błąd nastąpił gdy do swojego komutera podłączyłem dysk SSD (do płyty głównej) i po przeinstalowaniu fify 23 z dysku przenośnego na dysk nowy dysk SSD(gra wcześniej normalnie działała na dysku przenośnym) wie ktoś jak temu zaradzić? Proszę o szybką pomoc

Wiadomość 1 z 11 (396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Uruchom grę z Origin lub aplikacji EA

★★★ Newbie

Hej. Gra została kupiona na epic ale żadne sposoby z furum nie działały nawet restart systemu więc poszperałrm sam i jedynym pomocnym sposobem było w pilkach usunięcie AC zainsalowaniu ponownie i naprawieniu go

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 11 (229 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @wentylator_xD 

Daj nam znać w jakiej wersji gra została kupiona (czy została ona zainstalowana poprzez aplikację EA, Steam czy Epic store). 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 11 (376 wyświetleń)

★★★ Newbie

u mnie Epic

Wiadomość 3 z 11 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @LucassooPL 

Spróbuj odinstalować grę i wyczyść rejestr systemu odpowiednim programem (link do programu Ccleaner znajdziesz w tym artykule)

Następnie zainstaluj grę ponownie, w domyślnej lokalizacji, na dysku systemowym C. Jeśli wcześniej instalowałeś bezpośrednio z klienta Epic games, spróbuj tym razem w aplikacji EA. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 11 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@EA_Pulsar nie pomogło.
Wiadomość 5 z 11 (325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice

U mnie to samo, wrocilem z wakacji po 2 tygodniach, dzisiaj aktualizacja Fifa23, po czym wyskakuje identyczny komunikat i nie da rady obejsc. Uruchamiam gre z EPIC czy z EA komunikat ten sam. Gra sie nie odpala. Zadna gra nie sprawia mi tyle problemow. Tylko prosze nie radzcie aby przeinstalowywac caly system, bo takie porady znajduje wszedzie jezeli chodzi o FIFA23.

Wiadomość 6 z 11 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Dzięki za info. Problem został już zgłoszony do odpowiedniego zespołu. Czy mogą was prosić o zrestartowanie systemu i ponowne sprawdzenie gry. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 7 z 11 (270 wyświetleń)

★ Novice

u mnie jest teraz ok, gra uruchamia sie.

Wiadomość 8 z 11 (261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @kondziorondzio Standard smile 

Wiadomość 9 z 11 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Hej. Gra została kupiona na epic ale żadne sposoby z furum nie działały nawet restart systemu więc poszperałrm sam i jedynym pomocnym sposobem było w pilkach usunięcie AC zainsalowaniu ponownie i naprawieniu go

Wiadomość 10 z 11 (230 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA