Twarze

autor: unknownkid9797
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam, chciałem zapytać czy tacy zawodnicy jak m.in. Leao, Calabria, Antony, Martinez (Man utd) dostaną aktualizacje swoich real face ? Głównie kupiłem tą Fifę dla tych piłkarzy i powiem szczerze jestem bardzo niezadowolony, że najlepsi piłkarze poprzedniego sezonu i najlepsze transfery nie dostali real face. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź na ten temat. Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 6 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Twarze

★★★★★ Apprentice
@unknownkid9797 coś sie popsuło i martinez i anthony są łyśi a tak nie było bo nimi na początku grałem ,nie wiem jak z ich twarzami
Wiadomość 2 z 6 (569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Hero

@KongoMamuteTo jest tak zwany placeholder, czyli miejsce na aktualizacje twarzy i tacy piłkarze otrzymają real face w jednym z nadchodzących update, prawdopodobnie już w title update 3.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 6 (538 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@Avalayya a co się zadziało teraz, że wrócili po aktualizacji do twarzy wygenerowanych?!! skoro mieli już "real face" tak samo Nunez, Bella-Kotchap i inni

Wiadomość 4 z 6 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Hero
@71sz Strzelam w ciemno że nadchodzi kolejna łatka z twarzami a te które zostały już zaktualizowane nie zostały usunięte z tego placeholderu i powrócą przy kolejnym update, oby...druga teza to ta w której był problem z ikonami World Cup że na przykład Cruyff nie miał swojej twarzy tylko wygenerowaną i jest problem z bazą danych.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 6 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak po ostatnim update apropo twarzy piłkarzy np: Fabio Vieira ma zmienioną natomiast Lokonga i Smith Rowe nie. Niektóre mam zmienione reszta po staremu idze to jakoś naprawić ??

Wiadomość 6 z 6 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA