Dot.: Tu nawet forum zamula porazka

autor: alewaldo74
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Tu nawet forum zamula porazka

★★★★ Novice

Ta fifa to dno

Wiadomość 1 z 3 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tu nawet forum zamula porazka

Community Manager

Hej @alewaldo74 

Rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii na temat gry, jednak warto pamiętać, że wyrażając swoje zdanie, możemy przyczynić się do konstruktywnej dyskusji. Wyrażona przez Ciebie opinia, jest dość ogólna i nie zawiera szczegółów, które mogłyby pomóc w zrozumieniu, co konkretnie Cię rozczarowało. Dzięki bardziej szczegółowemu opisowi problemu lub elementów gry, które uważasz za wadliwe, społeczność będzie mogła lepiej zrozumieć Twoje odczucia i być może pomóc w znalezieniu rozwiązania lub podzielić się swoimi doświadczeniami.

 

Warto pamiętać, że fora społecznościowe są miejscem, gdzie możemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wspólnie rozwiązywać problemy. Jeśli chodzi o ogólne opinie na temat gry, ciężko jest innym graczom na forum dokładnie zrozumieć, co Cię zaniepokoiło. 

 

Nie zapominajmy, że dyskusje na forum to okazja do wzajemnej pomocy i dzielenia się wiedzą, więc warto konstruktywnie wyrażać swoje opinie, by tworzyć pozytywną i pomocną atmosferę dla wszystkich graczy.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (531 wyświetleń)

Dot.: Tu nawet forum zamula porazka

★★★★ Novice

Chcesz szczegółów  proszę bardzo gra zacina dwa nie ma żadnej różnicy w kartach tyle że droższe trzy podczas rozgrywki jakiej bądź zmienia sia sama taktyka z którą nic nie idzie zrobić do końca meczu cztery zdarza się ze nie zalicza eliminacji do ligi weekendowej i trzeba powtarzać  nikt tu nie umie z was pomodz  więc  po co te forum żeby se popisać? Daj wyjaśnienie na moje problemy menadzerku

Wiadomość 3 z 3 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA