Re: Spadające Fpsy

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Spadające Fpsy

★ Novice

Witam serdecznie. Od nowej aktualizacji mam problem ze spadającymi FPS'ami, tylko na Ultimate Team. Pierwsze 15-30 min meczu jest wszystko w normie i nagle zaczynają mi spadać fpsy i gierka chodzi jakbym mial z 20 fpsów. Nigdy wczesniej tak nie mialem i wiem ze to nie jest wina mojego sprzętu. Jakies pomysly jak sobie z tym poradzic? Jest to bardzo męczące. Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 8 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadające Fpsy

Community Manager

Hej @lilcoda 

Spadki FPS mogą pojawiać się z różnych przyczyn. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej, lub wykonaj czystą instalację. Upewnij się także, czy system Windows został w pełni zaktualizowany. To często pomaga. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 8 (359 wyświetleń)

★ Novice

Nie pomogło nic z wymienionych rzeczy.

Wiadomość 3 z 8 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @lilcoda 

Sprawdź proszę czy problem będzie się utrzymywał po wyłączeniu programów wykorzystujących nakładki ekranowe. 

Wiadomość 4 z 8 (309 wyświetleń)

Community Manager

@lilcoda Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. Będziemy wdzięczni za aktualizację sytuacji.  

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 8 (264 wyświetleń)

★ Novice

Wciąż jest to samo.

Wiadomość 6 z 8 (258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Re: Spadające Fpsy

[ Edytowane ]
Community Manager

@lilcoda Jeśli to nie problem, prześlij nam raport Dxdiag systemu. Pomoże nam to ustalić dalsze kroki. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 7 z 8 (247 wyświetleń)

Community Manager

@lilcoda Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy naszej społeczności AHQ do rozwiązania problemu.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 8 (180 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA