Prosze o pomoc !Nie można uruchomić gry wymagany jest dostęp do administratora

autor: ssioma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Prosze o pomoc !Nie można uruchomić gry wymagany jest dostęp do administratora

★★★ Newbie

Witam mam taki problem. Otóż od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić gry i pojawia się tylko taki komunikat "nie można uruchomić gry wymagany jest dostęp do administratora ". Próbowałem sposobów z uruchamianiem jako administrator itp. i instalowałem grę jeszcze raz, ale nie pomogło. I to się stało tak dziwnie bo jednego wieczoru grałem normalnie i nic się nie działo a na następny dzień do dziś wyskakuje ten błąd. Prosiłbym o pomoc bo próbowałem już wszystkich sposobów i dalej nie działa . Z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 7 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Prosze o pomoc !Nie można uruchomić gry wymagany jest dostęp do administra

Hej,

Naciśnij prawym przyciskiem na plik fifa23.exe i wybierz właściwości. Następnie w zakładce Zgodność odznacz okienko przy "Uruchom ten program jako administrator" jeśli jest ono zaznaczone.

Bez tytułu.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (338 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Prosze o pomoc !Nie można uruchomić gry wymagany jest dostęp do administra

Hej,

Naciśnij prawym przyciskiem na plik fifa23.exe i wybierz właściwości. Następnie w zakładce Zgodność odznacz okienko przy "Uruchom ten program jako administrator" jeśli jest ono zaznaczone.

Bez tytułu.png

Wiadomość 2 z 7 (339 wyświetleń)

Community Manager

@ssioma Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. Będziemy wdzięczni za aktualizację sytuacji.  

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 7 (306 wyświetleń)

★★★ Newbie
@Revan2000s nie pomaga ta opcja już jej próbowałem nawet kilkukrotnie .
Wiadomość 4 z 7 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@EA_Kalina sytuacja dalej taka sama nic sie nie zmieniło i nawet jakiejś nowej aktualizacji nie było .
Wiadomość 5 z 7 (251 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @ssioma 

Dzięki za odpowiedź. 

Jeśli problem pojawia się nadal to upewnij się proszę czy gra oraz aplikacja EA app nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową dodając odpowiednie wyjątki. 

W razie problemów sprawdź proszę artykuł od @EA_Pulsar odnośnie dodawania wyjątków:

Dodawanie wyjątków i aktualizacja programów antywirusowych.

Wiadomość 6 z 7 (239 wyświetleń)

★★★ Newbie
@EA_Kuba cześć nic to nie dało ani z zaporą ani z antywirusem .
poczekam do aktualizacji i zobaczę czy beda jakieś zmiany czy dalej tak samo .
Wiadomość 7 z 7 (176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA