Dot.: Problem ze sprintem - sezony

autor: FIBU47
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze sprintem - sezony

★★★ Newbie

Witam. 

Gram w fife odkąd pamietam i gram prawie wyłącznie sezony oraz mecze ze znajomymi w trybie szybki mecz. Myśle, ze w fife22 nie byłem najgorszy, wygrałem 8 razy pierwsza ligę, ale niestety mam koszmarny problem z nowa edycja. 

Otóż, moi zawodnicy koszmarnie wolmo biegają na sprincie. Gram psg i mbpappe po przyjęciu piłki i wciśnięciu r2(gram na ps5) albo praktycznie się zatrzymuje albo ma ruchy takie ze cała obrona mimo iż jest dizo wolniejsza po prostu do mnje dobiega. Tyczy aiw to tez innych zawodnikow.  
Wiem, ze można stuknąć piłkę prawym joisticikiem ale, ja mówię nawet o sytuacjach kiedy chce się rozpędzić do podania kolegi. Po przełączeniu na napastnika, sprint po prostu jakby nie działał a wręcz  w pewnych sytuacjach spowalniał zawodnika.

czy ktoś się z tym spotkal i temu zaradził? Szczerze mówiąc jest to tak frustrujace, ze odechciewa się całkowicie grać. 

pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 5 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@R3V84 Nikt?
Wiadomość 2 z 5 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice
@R3V84 Tez to mam, pełno takich smaczków. Korzystasz z analogowego sprintu? Spróbuj wyłączyć, a po każdym meczu pauzuj grę i sprawdź czy nie resetuje ci ustawień jak u mnie...
Wiadomość 3 z 5 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Niby wyłączony, ale sprawdze przy każdym meczu, bo faktycznie był moment, ze mi co mecz wyłączałalo precyzyjne uderzenie. 

Aczkowliek to i tak by nie mogło być to, bo naciskam r2 z całej siły także i tak powinien przespieszqx najszybciej jak moze

Wiadomość 4 z 5 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

★★★★★ Novice
@R3V84 Nie korzystam z precyzyjnego wykończenia, a mi odwrotnie włącza co mecz, dwa. Korzystam z analogowego sprintu i nie ma znaczenia jak mocno wcisnę. Bardziej ma laga w którym momencie go użyje z piłką lub bez. W fifie 22 mialo to płynniejsze działa - im mocniej, tym szybciej. Tak to ma działać, a w 23 nic nie działa jak powinno. Viva La EA
Wiadomość 5 z 5 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA