Dot.: Problem z uruchomiem gry

autor: OskarQQ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomiem gry

★★★ Novice

Cześć, mam już dosyć, przeleciałem wszystkie poradniki z poprzednich fif jak to naprawić i nadal nie działa. Pobrałem grę drugi raz i jestem w tym samym momencie co 8 godzin temu(pobierało mi się 5 godzin i bardzo nie chciałbym pobierać jeszcze raz).

Problem polega na tym, że po kliknięciu graj załącza się ten śmieszny anti cheat znika, w menadżerze zadań fifa zaczyna działać i po 10 sekundach się wyłącza, ale na ekranie nic kompletnie się nie dzieje, nawet nie ładuje gry. Czy jest mi ktoś w stanie pomóc? Człowiek wydaje jakieś tam pieniądze, żeby sobie wcześniej pograć a tu taki syf, fifa 22 działała bez problemu......

Wiadomość 1 z 10 (444 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

anti cheat włącza się normalnie czy z jakimś errorem?

Wiadomość 2 z 10 (433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Novice

Normalnie i potem jest to co na ss

Wiadomość 3 z 10 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide
@OskarQQ Dobra zacznijmy od najprostszych możliwych rozwiązań jak aktualizacja sterów windows update i ew wszelkie visual c itd
Wiadomość 4 z 10 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Novice

Już to zrobiłem, tak ze 3 razy nawet próbowałem z nowym kontem windows, cały czas to samo, fifa 22 się normalnie odpala, dlatego odinstalowałem i zainstalowałem i nadal nic...

Wiadomość 5 z 10 (416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide
@OskarQQ Zrób to co ci wysłałem na privie jak próbowałeś wszystkie to może to Cię uratuje
Wiadomość 6 z 10 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Podeślesz na pw?

Wiadomość 7 z 10 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@xPatrolx98 Podeslesz ?
Wiadomość 8 z 10 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

U mnie pomogla zmiana w biosie bo mialem wylaczony security boot. Bez tego nawet anticheat nie chcial odpalic. Jest filmik na yt jak wlaczyc sobie ten security boot. Potem wystarczy origina odpalic jako administrator i dziala.

Wiadomość 9 z 10 (292 wyświetleń)

★★★ Novice

problem polega na tym, że ja nie mam uefi hah. Liczę na pomoc @MattiuDefo 

Podsyłam DxDiag

Wiadomość 10 z 10 (286 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA