Problem z komunikatem

autor: adiiioi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z komunikatem

★★ Novice

Mam problem z grą fifa 23. Gdy już wejdę do gry wyskakuje mi komunikat "Posiadasz więcej urządzeń zawierających profil fifa 23. Wybierz urządzenie magazynujące z którego ma on zostać wczytany". Gdy klikam "ok" nic się nie dzieje. Ten problem występuje tylko w Fifie i na tym koncie. 

Wiadomość 1 z 14 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z komunikatem

[ Edytowane ]
Community Manager

@adiiioi Przepraszam za późną odpowiedź.

Jeśli nie możesz grać w grę przy użyciu jednego z profili, możliwe jest, że zarówno lokalny zapis gry, jak i zapis gry w chmurze są uszkodzone. W takim przypadku usunięcie obu zapisów i utworzenie zupełnie nowego może rozwiązać problem.

Jeśli chcesz kontynuować wykonywanie tego kroku i usunąć wszystkie zapisy tej gry, wykonaj następujące kroki:

Ostrzeżenie Usunięcie lokalnego zapisu gry oraz zapisu gry w chmurze spowoduje, że utracisz cały zapisany postęp w danej grze. Wykonanie tego kroku zalecamy wyłącznie w sytuacji, gdy żaden z poprzednich kroków nie umożliwił rozwiązania problemu i chcesz zacząć od początku, używając zupełnie nowego zapisu tej gry.

1. Naciśnij przycisk Xbox , aby otworzyć przewodnik, a następnie wybierz kolejno pozycje Gry i aplikacje > Zobacz wszystkie > Gry.
  2. Wyróżnij tytuł gry, a następnie naciśnij przycisk Menu  na kontrolerze.
  3. Wybierz pozycję Zarządzaj grami i dodatkami.
  4. Wyróżnij pozycję Zapisane dane, wybierz swój tag gracza, a następnie wybierz pozycję Usuń wszędzie, aby usunąć wszystkie zapisy (lokalne i w chmurze) tej gry.
  5. Po usunięciu wszystkich zapisów tej gry spróbuj uruchom ponownie konsolę Xbox:

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 12 z 14 (472 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @adiiioi 

Jeśli po zrestartowaniu gry i urządzenia wciąż widzisz ten komunikat, napisz nam na jakiej platformie grasz w FIFA 23.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 14 (660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kalina Gram na xbox series s
Wiadomość 3 z 14 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Przetestuj rozwiązanie, które zaproponował jeden z naszych graczy na angielskim AHQ - link

Poniżej zamieszczam tłumaczenie:

(...) wejdź na drugie konto i zaproś swoje główne konto do znajomych. Zaakceptuj zaproszenie i wybierz swoje główne konto jako aktywny profil (...)

Daj znać czy się udało Fingers crossed

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 14 (627 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kalina Nie mam jak tego zrobić ponieważ ten komunikat wyskakuje mi odrazu po wejściu do gry i nic nie mogę zrobić
Wiadomość 5 z 14 (620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Wykonaj tą instrukcję bez wchodzenia do gry - dotyczy ona kont Xbox.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 14 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kalina jak mam ustawić swoje konto jako aktywny profil
Wiadomość 7 z 14 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Zakładam, że będzie to możliwe, po kliknięciu przycisku Xbox w celu otwarcia przewodnika i po przejściu do ustawień Profilu/ Konta.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 14 (573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kalina to nie działa
Wiadomość 9 z 14 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kalina CO MAM ZROBIĆ
Wiadomość 10 z 14 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA