Późna reakcja pada ps5

autor: liper888
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Późna reakcja pada ps5

★★★ Newbie

witam, mam taki problem od bardzo dawna. Otóż zawodnicy reagują bardzo wolno na moje komendy z pada. Wykonuję np. trick, wezmę wdech i on dopiero zaczyna go wykonywać. Wykluczam serwery bo testowalem o różnych godzinach i w różnych trybach gry. Przychodzą momenty, że reakcja jest dobra i wygrywam np. kilka meczów z rzędu. Później jestem znowu na straconej pozycji. Internet to światłowód Inea. 

Wiadomość 1 z 4 (396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Późna reakcja pada ps5

Community Manager

Hej @liper888 

Miałem podobny problem z reakcją kontrolera na konsoli PlayStation 5 i u mnie rozwiązaniem było zresetowanie kontrolera przy pomocy przycisku z tyłu.

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/troubleshoot-dualsense/

Sprawdź również, tak jak wspomniała @EA_Kalina, czy problem będzie pojawiał się kiedy kontroler będzie podłączony poprzez kabel do konsoli. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (312 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @liper888 

Dzięki za Twój wpis i serie testów, które masz już za sobą. Daj nam jeszcze znać czy opóżnienia w sterowaniu są odczuwalne w czasie meczów online/ offline / w menu gry.

Napisz też jak Twój pad jest podłączony do konsoli?

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (383 wyświetleń)

Community Manager

Hej @liper888 

Miałem podobny problem z reakcją kontrolera na konsoli PlayStation 5 i u mnie rozwiązaniem było zresetowanie kontrolera przy pomocy przycisku z tyłu.

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/troubleshoot-dualsense/

Sprawdź również, tak jak wspomniała @EA_Kalina, czy problem będzie pojawiał się kiedy kontroler będzie podłączony poprzez kabel do konsoli. 

Wiadomość 3 z 4 (313 wyświetleń)

Community Manager

@liper888 Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy naszej społeczności AHQ do rozwiązania problemu. Będziemy wdzięczni za aktualizację sytuacji. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (266 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA