POBIERZ ZAMIAST GRAJ

autor: Czaynes
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

POBIERZ ZAMIAST GRAJ

★★ Novice

Mam taki problem z fifą 23 w aplikacji EA - po prostu od czasu do czasu (teraz bardzo często) zamiast przycisku GRAJ mam przycisk POBIERZ mimo, że nie ma żadnej aktualizacji nie mogę odpalić gry tylko muszę zacząć pobieranie tak jakbym ściągał grę od nowa, która jest już pobrana na dysku i zazwyczaj trwa to do 30min/1h -_- jak się ściągnie, to da się odpalić dopiero.. nie odinstalowuje się gra jest cały czas zainstalowana
Miał ktoś podobny problem i wie co na to poradzić? 

Z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 8 (798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: POBIERZ ZAMIAST GRAJ

★★ Novice

Usunąłem jednego antywirusa, w drugim dodałem fife do wyjątków i od tamtej pory śmiga

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 8 (607 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

★★ Novice

Teraz w ogóle gra się nie chce pobrać wyskakuje taki błąd Standard smile co robić?

Wiadomość 2 z 8 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @Czaynes 

Na ogół dzieje się tak, kiedy antywirus zablokuje dostę do plików startowych. Upewnij się że Twój antywirus nie blokuje EA app jak i samej gry: Dodawanie wyjątków i aktualizacja programów antywirusowych.

Dodatkowo przejdź do Aplikacji w swoim komputerze. Dla plików "Microsoft Visual C++..." gdzie jest widoczna opcja Modyfikuj skorzystaj z opcji Napraw. Następnie uruchom ponownie PC.

VC++Repair.PNG

Daj znać czy pomogło Fingers crossed

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 8 (771 wyświetleń)

Community Manager

Hej @Czaynes 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Wiadomość 4 z 8 (665 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @Czaynes 

Widzę, że na chwilę obecną nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Ciebie. Postanowiłam oznaczyć kroki z mojego wcześniejszego wpisu jako rozwiązanie, ponieważ mogą być pomocne dla innych użytkowników. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, śmiało daj nam znać 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 8 (620 wyświetleń)

★★ Novice

Usunąłem jednego antywirusa, w drugim dodałem fife do wyjątków i od tamtej pory śmiga

Wiadomość 6 z 8 (608 wyświetleń)

Community Manager

Dzięki za informację @Czaynes Standard smile 

Wiadomość 7 z 8 (590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@Czaynes dzięki za update. Oznaczyłam Twój wpis jako rozwiązanie +XP

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 8 (584 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA