Dot.: Oszuści - nie można sterować piłkarzami

autor: STEXNET
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Oszuści - nie można sterować piłkarzami

★ Guide

Produkt: FIFA 22
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD nvidia gefora GTX 1050
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 12.01.2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 20:30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać mecz.
Co się dzieje? Zaczynam mecz i nie mogę sterować żadnym piłkarzem, całą drużyną steruje sztuczna inteligencja. Jedynie mogę zrobić pauze i nagle wszystkie przyciski działają, kończy się pauza i już nie działaja przyciski po za pauza. Właśnie grałem mecz o awans do 1 ligi i straciłem szanse przez takiego oszusta. W fut champions też już 4 trafiłem na oszustów. Czy EA naprawi bład, który jest od poprzedniej FIFY, czy zacznie banować oszustów bo FUT champions do tej pory nie trafiłem na chaterów, ale jak widać tam się już pojawili.
Co powinno się stać? Naprawić zabezpieczenia, zbanować dożywotnio oszustów, przywrócić mi mecz o awans do 1 ligi

20220102_094716.jpg20220102_094734.jpg123

Wiadomość 1 z 7 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@STEXNET To nie są oszuści, mam podobnie. Prawie zawsze jak zagram pierwszy mecz online po odpaleniu gry to nie mogę sterować zawodnikami. Pomaga odpalenie pierwszego meczu w trybie squad battles i zagranie nawet minuty, później już mogę grać online normalnie.
Wiadomość 2 z 7 (399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

to jest cheat bo grałem pare meczow i po paru grach trafilem natakiego gościa

Wiadomość 3 z 7 (394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★ Guide

Dzis w FUT CHAMPIONS trafiłem nakolejnego cheatera, Uwaga na tego gościa Jankl05 - to jakiś cheater

20220115_152405_HDR.jpg

Wiadomość 4 z 7 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Też dziś trafiłem na takiego. Mi pozmieniało sterowanie a jak próbowałem zapauzowac nie dało rady. Jakoś zremisowalem do połowy myślę sobie teraz zmienię a tu nic gra się zaciela nawet nie mogłem nagrać ostatnich wydarzeń żeby sprawdzić jego nick

Wiadomość 5 z 7 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

@janek4fun nie masz racji, wczoraj znów trafiłem na cheatera i nawet pierwszy mecz włączyłem sobie w trybie squad battles jak napisałeś. Rozegrałem sobie 3 mecze w eliminacjach do FCH i było ok, ale w 4 meczu trafiłem na oszusta i nie mogłem sterować żadnym zawodnikiem.

Czy EA coś zrobi z tym, wcześniej na cheaterów trafiało się w draftach, ale jak widać EA nic im nie robi więc pojawili się  w FCH

Wiadomość 6 z 7 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

dostane wkoncu odpowiedz kiedy zacznie naprawiac zabezpieczenia w grze? ostatnio codziennie sie przynajmniej jeden mecz zdarza, ile mozna

Wiadomość 7 z 7 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA