Dot.: Nieprawidłowe poruszanie się modeli piłkarzy podczas rozgrywki

autor: Avalayya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nieprawidłowe poruszanie się modeli piłkarzy podczas rozgrywki

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD RTX 3050 Ti Laptop GPU
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? MekambeQdemon
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? Szybki mecz
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Chodzi o nieprawidłowe poruszanie się modeli piłkarzy, co opisałem dokładnie niżej.
Co się dzieje? Jw. wspomniałem, podczas grania, nieważne w jakim trybie, pojawił się u mnie kilka dni temu(możliwe, ze po poprzedniej aktualizacji, nie zwróciłem dokładnie uwagi) problem z rozgrywką. Mianowicie cały czas gra wydaje się być przyspieszona, modele piłkarzy poruszają się w bardzo "niedokładny" sposób, mam na myśli, że gubią niektóre ruchy, które model powinien wykonać, wręcz przypomina to chwilami, jakby modele się ślizgały. Jest to bardzo odczuwalne i denerwujące, szczególnie przy próbie wykonania jakiegokolwiek dryblingu. Nie jestem pewny w jaki sposób dokładniej mogę to opisać, ale występuje zarówno w trybach offline jak i online, więc nie jest to z winy jakości mojego połączenia. Wracając do modeli, chwilami to wygląda również jakby gubiły kroki, co wygląda nadzwyczaj dziwne. Zastanawiam się, czy więcej osób ma ten problem i czego dokładnie jest to wina, i jak można to ewentualnie naprawić.
Co powinno się stać? Chciałbym zostać poinstruowany, co mogę zrobić, aby pozbyć się tego błędu.

abc

Wiadomość 1 z 10 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć @MekambeQdemon 

Być może pliki gry zostały uszkodzone. Usuń uszkodzone pliki a następnie napraw grę, klikając ikonę FIFY 23 w aplikacji EA i wybierz menu z trzema kropkami, w którym znajdziesz opcję „Napraw”. 

Przetestuj różne tryby gry po restarcie PC i daj znać jak poszło 😉

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 10 (348 wyświetleń)

★ Apprentice
@EA_Pulsar Nie sądzę żeby to był błąd pliku ponieważ na ps5 mam tak samo jak kolega wyżej , robiłem już wszystko i nadal to samo
Wiadomość 3 z 10 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice
@EA_Pulsar Nie gadajcie bzdur bo na platformie Xbox też się nie da grać...a jeszcze po wczorajszej aktualizacji jest tylko gorzej.
Wiadomość 4 z 10 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice
@EA_Pulsar Zrobicie coś z tym żeby ta gra w końcu zaczęła działać poprawnie??? I jakaś odpowiedź w tym temacie?
Wiadomość 5 z 10 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Hero
@gregud To jest problem z serwerami, połączeniem. U mnie też czasami coś takiego występuje że animacja biegu jest taka przerywana i zawodnik robi długie susy zamiast normalnie biec. Niestety są dni, godziny gdzie w ciągu dnia po prostu nie da się znaleźć płynnego gameplayu. Ja często gram późnym wieczorem i wtedy gra jest znośna.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 10 (318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice
@Avalayya Od wczoraj po aktualizacji już wogóle nie da się grać a do tego gdy wejdziesz w ustawienia gra się wyłącza
Wiadomość 7 z 10 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Apprentice
@gregud i tak Tobie powiedzą że to Twoja wina i żebyś zmienił internet znając ich
Wiadomość 8 z 10 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

U mnie zawodnicy sami podskakują albo przechodzą przez rywala. To pewnie też wina internetu, zwłaszcza przy 500 swiatłowodzie no ale lepiej zwalić wine na klienta niż na własne stare serwery.

Wiadomość 9 z 10 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

Ja nawet opcji chatu z nimi nie mam xD

Wiadomość 10 z 10 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA