Dot.: Paczka za 500 tys Seria A (Polska wersja gry)

autor: Avalayya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rekompensata za paczkę powitalną TOTS SERIE A.

★ Novice

Otworzyłem paczkę powitalną TOTS SERIE A kilka dni temu, z myśla ze dostane 2 PILKARZY TOTS! W opisie nie bylo opisane ze gracze do wyboru sa na wypozyczenie. Czuje sie oszukany. Czekam na rekompensate.

Wiadomość 11 z 15 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w paczce w sklepie

★★★ Novice
@EA_Pulsar Wy w tym EA Polska to chyba nie uczycie się na własnych błędach jeśli chodzi o tłumaczenia opisów paczek ( i nie tylko). Może wystarczyłoby zatrudnić tłumacza z angielskiego... albo założyć dział kontrolingu Standard smile Jakbym we własnej firmie miał pracowników którzy co każdy tydzień tworzą tyle błędów co Wy to bym ich poprostu zwolnił.
Wiadomość 12 z 15 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Paczka za 500 tys Seria A (Polska wersja gry)

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Microsoft XBOX One
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox One
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? MistyBrush24103
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 02/06/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:10
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Rekompensata w postaci player pickow 92+
Co się dzieje? Kupiłem paczkę za 500 tysięcy z Seria A która w polskiej wersji językowej gry miała posiadać graczy do wybory bez wypożyczenia ( na stałe) tak samo jak paczka za 15 K w której tez wystąpił błąd i nie było mowy o kartach na wypożyczeniu
Co powinno się stać? Powinienem otrzymać player picki z graczami na zawsze a nie na wypożyczeniu

Podczas TOTS SERIE A paczka za 500 tysięcy lub 3000 fifa points i paczka za 15 K lub 100 fifa points zawierała błąd w polskiej wersji językowej gry , gdyż pisało w niej ze otrzymam graczy 92+ na stałe nie na wypożyczeniu 

Wiadomość 13 z 15 (230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

cześć mam pytanie czemu nie dostałem rekompensaty za paczkę za 15k podczas tots serie a chociaż ją otworzyłem

Wiadomość 14 z 15 (142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Hero
@KlapiKlapi Wiele osób nie dostało. Kwestia tego kiedy ktoś otworzył paczkę. Przed czy po dotarciu informacji do EA że jest problem.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 15 z 15 (121 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA