Dot.: Brak pickow za Fut Champions Ligue1 i pickow 92+ za błąd w tłumaczeniu pac

autor: VeGaSo321
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Niejasny opis paczek

★★★ Newbie

Ja otworzyłem paczke za 400k i za 500k i dostałem tylko 5 picków czekam na jeszcze 5

Wiadomość 71 z 90 (318 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak pickow za Fut Champions Ligue1 i pickow 92+ za błąd w tłumaczeniu pac

★★ Novice

podpinam się pod wyżej opisany problem. Ludzie otrzymali po 20-30 picków pomimo że nie otwierali paczki ze sklepu. ja otwierając dużą ilość paczek ze sklepu otrzymałem tylko 5 picków i chciałbym się dowiedzieć dlaczego otrzymałem ich tak mało porównując do ludzi którzy nie otwierając nic dostali ich 20-30 ??

Szimidzimi95 dziękuję za rozpatrzenie wyżej wymienionego problemu i rozwiązanie sytuacji 

Wiadomość 72 z 90 (283 wyświetleń)
0 Kudo

★ Novice

to samo mnie spotkało

Wiadomość 73 z 90 (321 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Ja również nie otrzymałem ani jednej ani drugiej rekompensaty. 

Wiadomość 74 z 90 (243 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

★★★ Novice

U mnie to samo,ani jedno ani drugie

Wiadomość 75 z 90 (239 wyświetleń)
0 Kudo

Niepoprawne tlumaczenie paczek

★★★ Newbie

Witam

Otwierałem wiele paczek na PL LaLiga Ligue1 etc

Jak można i jak zglosci dokładnie taka rekompensatę bo widzę ludzie dostają picki za to i nie wiem czy to jakoś z automatu czy te

Rzeba cos zrobić zgłosić udowodnić??

Pozdrawiam 

Platforma PS4 fifa 23

Nick Ryoshin89

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc 

Wiadomość 76 z 90 (208 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rekompensata

★★ Novice
@98272535262892 też nie dostałem rekompensaty Frown a najlepsze jest to że ci co nie otworzyli tych paczek dostali Picki
Wiadomość 77 z 90 (270 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rekompensata

★★★★★ Novice

Mam wrażenie, że EA zaprzestało rozdawanie rekompensat za ten temat i te nasze wypowiedzi, które tu piszemy są po prostu ciągiem wiadomości. Patrząc na to, że po ogłoszeniu iż rekompensaty zostały przyznane a później pojawia się tyle wpisów, że ktoś został poszkodowany a ktoś zyskał więcej niż powinien i nie ma żadnego odzewu administratorów EA na ten temat można dość poważnie przypuszczać, że uważają temat za zamknięty. Albo dostałeś i tyle albo nie no i trudno😅. @EA_Pulsarcoś w temacie?😅

Wiadomość 78 z 90 (255 wyświetleń)
0 Kudo

Community Manager

Cześć wszystkim,

Proces weryfikacji i przyznawania rekompensaty dla graczy, którzy zakupili tę paczkę przed aktualizacją jej opisu, został już zakończony.

Chciałabym wyjaśnić, że nowych zawdników przyznano wyłącznie graczom, którzy spełnili określone kryteria. Jeśli nie przyznano Ci nowych zawodników do wyboru, oznacza to, że nie spełniaiasz warunków uprawniających do rekompensaty.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, zapraszam do zapoznania się z wpisem na naszym oficjalnym kanale na Twitterze.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 79 z 90 (233 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

U mnie to samo czy mógł bym dostać rekompensatę

Wiadomość 80 z 90 (316 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA