Nie uruchamiania się

autor: leshek90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie uruchamiania się

★★ Novice

Witam.  Od tygodnia mam problem z fifa . Już jestem naprawdę bezradny. Najpierw walka z błędami teraz gdy wkoncu zniknęły (robiłem wszystko co znalazłem w necie) gra się uruchamia , widnieje napis fifa 23 i koniec dalej nie pójdzie. Proszę o jakieś wskazówki...

Wiadomość 1 z 6 (352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie uruchamiania się

★★★★★ Expert

@leshek90  Witaj Standard smile

 

W sumie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - Za słaby sprzęt jednak posiadasz.

Z Twoich zrzutów ekranu wynika, że CPU w Twoim laptopie ma za niskie taktowanie niecałe 2 GHZ, a gra wymaga przynajmniej 3 GHZ lub więcej.

 

Druga rzecz, karty graficzne są dużo poniżej wymagań gry Fifa 23 - Wymagana jest min. G-Force GTX 1050Ti z 4 GB pamięci własnej.

Wymagania minimalne oraz zalecane są w tym artykule - Znane rozwiązania błędów Fifa 23 

 

Ogólnie na tym komputerze nie uruchomisz Fify 23, w porównaniu do poprzedniej edycji Fify - Fifa 22 miała trochę niższe wymagania.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (241 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie uruchamiania się

Community Manager

Hej @leshek90 

 

Przykro mi z powodu napotkanych przez Ciebie problemów. Frown 

 

Powiedz nam proszę, jakie kroki dotychczas wykonałeś. Prześlij nam również plik DxDiag, znajdziemy tam informacje na temat parametrów Twojego komputera, sterowników itd. 

Wiadomość 2 z 6 (313 wyświetleń)

Dot.: Nie uruchamiania się

★★ Novice

Zaaktualizowalem wszystkie steorwoniki np. grafiki , direxa. Fife jak i origin odpalam jako administrator. Bezpieczny rozruch rowniez zrobiony.

Inne gry dzialaja bez problemu np fifa 22 dziala. Niedawno czyscilem komputer, przywracanie ustawien fabrycznych. Usuwalem fife jak i origin oraz ponownie instalowalem.

Nie wiem może sprzet za słaby?

Pozdrawiam  i dzieki za pomoc Standard smile

ps. w zalaczniku screeny dxdiag

 

Wiadomość 3 z 6 (262 wyświetleń)

Dot.: Nie uruchamiania się

★★★★★ Expert

@leshek90  Witaj Standard smile

 

W sumie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - Za słaby sprzęt jednak posiadasz.

Z Twoich zrzutów ekranu wynika, że CPU w Twoim laptopie ma za niskie taktowanie niecałe 2 GHZ, a gra wymaga przynajmniej 3 GHZ lub więcej.

 

Druga rzecz, karty graficzne są dużo poniżej wymagań gry Fifa 23 - Wymagana jest min. G-Force GTX 1050Ti z 4 GB pamięci własnej.

Wymagania minimalne oraz zalecane są w tym artykule - Znane rozwiązania błędów Fifa 23 

 

Ogólnie na tym komputerze nie uruchomisz Fify 23, w porównaniu do poprzedniej edycji Fify - Fifa 22 miała trochę niższe wymagania.

Wiadomość 4 z 6 (242 wyświetleń)

Dot.: Nie uruchamiania się

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @Narayen jako rozwiązanie. 

Wiadomość 5 z 6 (192 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie uruchamiania się

★★ Novice

Dobra może w jakimś stopniu jest to rozwiązanie że słaby sprzęt ale bez żąrtów sprawdzałem na róznych komputerach z moim kontem z mocniejszą konfiguracją i dalej to samo.

 

Wiadomość 6 z 6 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA