Dot.: Nie mogę uruchomić meczu w FUT

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę uruchomić meczu w FUT

★★★ Newbie

Mam problem z uruchomieniem meczu w FIFA Ultimate Team. Podczas próby wejścia w mecz w "Momentach" czy "Squad Battle" występuje błąd z połączeniem z serwerem. Połączenie internetowe mam bardzo dobre, po kablu (dotychczas nigdy nie było takiego problemu). Konto jest zweryfikowane. Uruchamianie routera, komputera ponownie nie pomaga

Wiadomość 1 z 3 (277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Community Manager

W przypadku problemów z odpaleniem meczu FUT skorzystaj z instrukcji jak usunąć uszkodzone pliki gry a także sprawdź kroki jak polepszyć połączenie w grze sieciowej dzięki zaleceniom z naszego poradnika.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (143 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @DobryGooral 

Wybacz późną odpowiedź. 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

Jeśli tak - powiedz nam na jakiej platformie grasz. Dodatkowo jeśli zostały przez Ciebie wykonane jakiekolwiek kroki, aby problem rozwiązać - daj nam znać. 

Wiadomość 2 z 3 (186 wyświetleń)

Community Manager

W przypadku problemów z odpaleniem meczu FUT skorzystaj z instrukcji jak usunąć uszkodzone pliki gry a także sprawdź kroki jak polepszyć połączenie w grze sieciowej dzięki zaleceniom z naszego poradnika.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (144 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA