Mam problem z dopasuj sterowanie

autor: bartekciapa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mam problem z dopasuj sterowanie

★★★ Newbie

Mam problem z opcją "DOPASUJ STEROWANIE" za każdym razem gdy dłużej jestem w grze w menu opcje same się zmieniają. 

Powtarza to się także za każdym razem gdy zagram mecz np. w trybie Ultimate Team. Przywracam opcje domyśle i po rozegraniu mecze znów się zmieniają na inne. 

Wiadomość 1 z 4 (269 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Mam problem z dopasuj sterowanie

Community Manager

Hi @bartekciapa,

Thanks for creating this thread. I'm afraid the board you've shared this on is supported in English, so this won't get much response if it remains over there. Please ensure your posts and threads are shared in the language of the board you're posting on for again. This guide may help with that: Getting started on Answers HQ! ^^

I've moved this on over to the Polish  AHQ boards. 

Thanks,

EA_Lanna

Lanna.png____________________________________________________________

*Accept as Solution button- If a post answers your question please let us and other players know by hitting this button.
*Me Too button - 'Me Too' helps us track how many players are also experiencing that issue. Definitely make use of this button.
*XP button - Say Kudos and help players 'Level Up' by giving them XP for helpful posts.

Please only DM me if I've asked you to, or in the case of highly sensitive content. General questions/issues/topics are best shared on the forum where others can take part/benefit from the responses/solutions/workarounds

Wiadomość 2 z 4 (266 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z dopasuj sterowanie

Community Manager

Hej @bartekciapa 

Sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się kiedy usuniesz plik ustawień osobistych (ten, który wybierasz zaraz po uruchomieniu gry). Po jego usunięciu ponownie dopasuj swoje ustawienia. Jeśli korzystasz z kontrolera od PS4 niektórzy użytkownicy zgłaszali iż podobny problem powodowany był aplikacją DS4Windows. 

Thanks @EA_Lanna ! 

Wiadomość 3 z 4 (239 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z dopasuj sterowanie

★★★ Newbie

nic to nie dało. Gra została usunięta razem z plikami i pobrana i zainstalowana od nowa i dalej nic 

Wiadomość 4 z 4 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA