Dot.: Kpina z klientów

autor: Avalayya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kpina z klientów

★ Apprentice

Przecież to jest jakiś żart. Od godziny 15 nie idzie rozegrać ani jednego normalnego meczu. Gra zamula przy każdej dynamicznej akcji, każdym szybszym wymienianiu piłki, mocnym podaniu czy dośrodkowaniu co sprawia że obrona jest w zasadzie bezużyteczna. Mam nadzieję że to naprawicie bo to wygląda tak jakby tą grę tworzyli Glapinski z Sasinem. Prawda jest taka że gdybyście byli uczciwi to przyznali byście się do winy i wzięli odpowiedzialność i zrekompensowali ten dzień graczom ale znając życie to nawet o tym słowa nie wspomnicie. Gierka za około 400 zł a ja mam wiedzieć kiedy gra ma focha i nie można w nią grać. Chyba nie wszczepiliście w nią jakiejś sztucznej inteligencji imitującej płeć żeńską bo tak to wygląda aktualnie....

Wiadomość 1 z 3 (577 wyświetleń)

★★★ Novice

Normalka u EA. Gry we wczesnym dostępie potrafią mieć stabilniejsze serwery niż ich produkcje. 
Nawet nie kupuję Fify 23. Wystarczy mi, że poprzednią część Fifa 22 kupiłem w preorderze w edycji ultimate (czy jakoś tak, chodzi o najbogatszą edycję) i okazało się, że owszem gra działa - i nawet rzadko rozłącza z serwerem - ale jedyną opcją na cieszenie się swoim składem za pół średniej krajowej to rozgrywki Squad Battle - czyli vs komputer. Mecze Division Rivals pokazywały się stabilnie do momentu końca odliczania po wyborze strojów. Potem zaczynał się jeden wielki LAG FEST
EA powinno odpowiadać przed jakimś Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale kto i co - w tym kraju z dykty i trocin- zrobi takiej zagranicznej korporacji.

Wiadomość 2 z 3 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Hero
@WaskiTDW Ja już się przyzwyczaiłem że grać mogę jedynie późnym wieczorem, we wcześniejszych godzinach gra jest niegrywalna.
Problem nie leży w moim połączeniu bo inne sieciowe gry działają bez zarzutu w których opóźnienie też ma duże znaczenie i tam problem nie występuje. Odpalę fifę i podanie następuje znacznie później niż naciśnięcie przycisku na padzie. Nie wspominam już o tym co się dzieje gdy naciskam sprint, bo piłkarz biegnie na pół gwizdka, ciężko czasami zrozumieć co jest z tymi serwerami. Dziwi mnie jednak fakt że grając kiedyś w Fifę Online 4 mimo tego że grałem na serwerach w Turcji to nie było takich smaczków jak tutaj, jakim cudem? Nie mam pojęcia.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 3 (350 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA