Dot.: Kilka kwestii FIFA 23, ALE I 22 PS5

autor: FIBU47
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kilka kwestii FIFA 23, ALE I 22 PS5

★★★★★ Novice

Chciałbym podzielić się kilkoma ciekawostkami nabytymi w FIFA22 i FIFA23 - problemy, błędy itd.

1) Ustawiając wspomaganie gry bramkarzem na ASYSTA - Nie robiąc nic, bramkarz sam rzuca się po piłkę w danym randomowo kierunku. W efekcie naszej kontry powoduje glupkowaty ruch bramkarza na ziemie. Ustawiając CZĘŚCIOWE problem znika.

2) Grając szybki mecz i CPU wykonuje rzut karny, to nie ma sceny do gwizdka tylko od razu pada strzał. Nawet nie mam czasu na reakcje rzutu bramkarzem. Ktoś tak ma?

3) Offline bez łączenia się z kontem EA nie ma żadnych problemów z zapisem ustawień kontrolera i reszty ustawień. Za to online jest czarna magia. Jeden gracz jak i na dwóch graczy. Może ma na to wpływ przejście z origin na ea app i tworzą się przy tym takie cyrki. Przy fifa22 od zawsze był problem włączenia trigger (później nawet nie zmienili tłumaczenia na język polski). Także jestem pewien, ze to nie wina użytkownika.

4) System kolizji i sędziowski to śmiech na sali.

Jak przypomna mi się jakieś głupoty z tej gry to dopisze. Jeśli pomyliłem działy to wybaczcie...

Może i gra fajna, bo z licencjami nie licząc braku brazylii, to pozostawia wiele do życzenia... Najlepiej wypada w tej grze ścieżka dźwiękowa, reszta to dla mnie taki zlepek wszystkiego i niczego tworząc przy tym niezły burdel.

Na PS5 z fify korzystam od FIFA22 i to na tyle...

Beka z nowego PESa, ale FIFA widze goni rywala.

Jak dla mnie ten gatunek z gier upadł na dno.

Co wy na to?

Wiadomość 1 z 8 (864 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

★★★★★ Novice

Na dokładkę przełączanie na profil drugiego gracz w ustawieniach - zarządzanie profilami zawiesza grę i tyle w temacie cos nowego. Nie wiem co wy tam naprawiacie, ale zresztą... W ogole gdzie jest opcja z FIFA22 w szybkim meczu z możliwością dodawania nazwy, powiazania i USUWANIA niechcianych nazw. Tworząc nowa nazwe i laczac z kontem PSN. Usuwa nowa nazwe i zostaje stara. W FIFA22 była opcja edytuj polacz i usun tutaj opcji usun brak. Nie mam pytań.

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 8 (607 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Zauważam w grze sporo detali które sam bym zmienił i niektóre zachowania piłkarzy z pola i bramkarzy pozostawiają wiele do życzenia. 
Jednak sam bardzo lubię rozgrywać mecze i porównując tę wersje do tych z lat poprzednich, to wirtualna piłka się rozwija, czasem wolniej czasem szybciej ale zawsze. Fakt jest taki że konkurencja zawsze wzmaga rozwój, a teraz takowej nie ma. Jednak jako fan piłki uważam - super że taka gra istnieje, ma bardzo wielu użytkowników i jest też ceniona przez wielu piłkarzy, więc coś niezwykłego w niej musi być 😉 każdy z nas ma z pewnością jakieś zażalenia, ja o swoich też wielokrotnie pisałem i napewno masz racje że takie błędy irytują, a jak już się je zauważy to nie można tego „odzobaczyć” 😂 jednak dla niektórych to tylko gra dla innych aż gra i podejrzewam że dla większości nigdy nie będzie doskonała. 

Wiadomość 2 z 8 (820 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice
  • Kolejna rzecz nim minie scena po padnięciu bramki i pominięciu powtórki, pomija animacje rozpoczęcia od środka boiska.

Zwracam uwagę na rzeczy których nie zauważyłem w poprzedniej odsłonie.

Masz racje patrząc na poprzednie odsłony pinballa gra się rozwija. Tylko może niech zaczną ją szlifować, zamiast robić co roku to lepszą z większą ilością błędów. PES był biedny w licencjach, ale jaki grywalny... W Fifie robią coś dobrze na początku po czym psują wszystko na rzecz kogo? Przykład: zainstalowałem grę bez żadnych aktualizacji. Oprócz błędów w fryzurach grało się idealnie. Ruch zawodników był płynny. Teraz znów wrócili do NHL jak? Po co?

Wiadomość 3 z 8 (809 wyświetleń)

★★★★★ Novice

Kolejna rzecz:

• Kto i po co ustalił tak bezsensowny skrypt wyłapywania piłki przez bramkarza przy wrzutkach i wykonywaniu rzutów różnych od czasu FIFA22. Wręcz rzecz niemożliwa do przejścia bramkarza, który niczym Chuck Norris wjeżdża nam z partyzanta nad głową i zgarnie piłę z przed nosa, po czym nasz zawodnik nakrywa się własnymi kopytami... Fenomen.
Wiadomość 4 z 8 (780 wyświetleń)

★★★★★ Novice

Nowa aktualizacja nowe problemy:

• World Cup 2022 BRAZYLIA - miesza stroje z angielskimi przy zmianie stroju, Neymar w koszulce Anglii - gratuluję
  • Mecz online z gościem - błąd składów wyrzuca z meczu, choć składy są aktualne i nic nie pomaga
  • W ustawieniach aktualizuje, jakby ich nie pobrali
  • Ustawienia padów miesza dalej i nie działa włączenie triggerow w szybkim meczu
  • Zawodnicy niezaktualizowani, bez fryzur (łysi)

Jeśli można, to proszę zamknąć wątek lub usunąć i tak EA ma to w ....

Wiadomość 5 z 8 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Witam fifa 23 nie uruchamia się pokazuje mi się EA anticheat proszę o pomoc

Wiadomość 6 z 8 (676 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice

Podziękowania dla EA za aktualizacje, która i tak rzekomo naprawionego problemu z zapisywaniem ustawień padów nie działa dalej. GRATULUJE

• SZYBKI MECZ > TRÓJKĄT > USTAWIENIA STEROWANIA (do przypisanej nazwy użytkownika połączonej z kontem PSN) > Funkcja "Trigger": Wył zmiana na Wł - wychodzę z ustawień i wracam zobaczyć czy zapisało skoro nastawione i co? Funkcja "Trigger": Wył

Jesteście najlepsi...

Wiadomość 7 z 8 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice

Na dokładkę przełączanie na profil drugiego gracz w ustawieniach - zarządzanie profilami zawiesza grę i tyle w temacie cos nowego. Nie wiem co wy tam naprawiacie, ale zresztą... W ogole gdzie jest opcja z FIFA22 w szybkim meczu z możliwością dodawania nazwy, powiazania i USUWANIA niechcianych nazw. Tworząc nowa nazwe i laczac z kontem PSN. Usuwa nowa nazwe i zostaje stara. W FIFA22 była opcja edytuj polacz i usun tutaj opcji usun brak. Nie mam pytań.

Wiadomość 8 z 8 (608 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA