Kariera zawodnika, brak transferów. Kariera zawodnika/menadżera - brak fauli SI

autor: Al4nic
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kariera zawodnika, brak transferów. Kariera zawodnika/menadżera - brak fauli SI

★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1070
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? xxx
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem nawet o co chodzi w tym pytaniu, ale odtworzyć to możecie conajwyżej gre od nowa tak, aby działała jak powinna.
Co się dzieje? W karierze zawodnika dzieje się choćby to, że zaczynając grąć w Lechu Poznań jestem w nim od 4 sezonów, mam 92 overall'a, podpisek - jeden z najlepszych na świecie jestem wart 300mln euro i przez te 4 sezony dostałem 2, podkreślam 2 propozycje transferu Wink Jestem na liście od 3 sezonów Wink Z czego dwie oferty transferowe były w moim 2 sezonie i były od tego samego klubu czyli Sportingu. Oczywiście je odrzuciłem, bo nie po to w 2 sezonie miałem już około 80+ overalla czy tam może już około 85, nie wiem, nie isototne, żeby iść grać w farmerskiej Portugalskiej lidzie. Nie wiem gdzie oferty od Barcelony, PSG, Realu, Bayernu, City, Man Und, Liverpoolu, Napolii, Juventusu??? Jak gra się np tryb kariery dajmy na to Barceloną to ofert za takiego Pedriego, Torresa, Araujo to przychodzi w od c**a. W letnim oknie transferowym to co odpalasz dalej, to praktycznie co 2 dzień jakaś oferta. Nawet jak masz takiego De Jonga z overallem 95 to przychodzą oferty po 250 mln. Czaje was, że tu nie ma fifa pointsików i nie ma co się tym przejmować, ale pamiętajcie, że dla innych nie liczy się szarganie sobie nerwów na waszym fucie, ale też poczucie się chociaż trochę jak piłkarz, albo menadżer, bo po prostu się człowiek interesuje piłką. Ale spokojnie, od tego jest Football Manager Wink Kolejna sprawa to odnośnie czy to kariery zawodnika, czy jak się gra mecze w karierze managera to BRAK FAULI! Po co w tej grze są rzuty wolny i karne, jak komputer czy SI jak kto woli praktycznie nie fauluje ;D Na dajmy na to jeden sezon, gdzie rozegra się wszystkie mecze (bez symulacji) wolny dajmy na to w okolicach 16-24 metra to może z 2 będą Disappointed, a karny z 1-2 Wink Realizm pełną para Wink Niech w końcu SI zacznie normalnie faulować tak żeby nie wiem chociaż w co 3-4 meczu był jakiś wolny do uderzenia Standard smile Weźcie się w końcu za takie rzeczy bo jest chore.
Co powinno się stać? Jak to co? Sami sobie po wiadomości wyżej nie potraficie wywnioskować? Naprawcie transfery w karierze zawodnika, oraz faule SI, bo jeden wolny z okolic pola karnego na cały sezon i z jeden karny przy wszystkich meczach rozegranych (bez symulacji) to jest jakieś niepoważne.

xxx

Wiadomość 1 z 3 (2 828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika, brak transferów. Kariera zawodnika/menadżera - brak fau

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam, w karierze zawodnika, stanowczo za szybko zyskuje się na wartości. Z tego oto powodu po jednym sezonie jesteśmy średnio  warci jakieś 90M- 200M. Nikt nie kupi jedno sezonowego szerzej nie znanego bohatera ligi X za takie siano. Udało mi się to... zmanipulować -tak to nazwijmy. O co chodzi, gdy prosimy o wystawienie na listę transferowa lub na niej jesteśmy, obojętnie,  z resztą możemy to zrobić w każdym momencie gry. Odejmujemy wszystkie , lub trochę punktów w "drzewku" umiejętności , a nasza wartość rynkowa odpowiednio do ilości cofniętych punktów( co za tym idzie OVR) spadnie ! Bazowa wartość to 6M+ do tyłu zejdziemy cofając wszystkie. Cofnięte punkty umiejętności zostają do ponownego rozdania, więc po przejściu do nowego klubu (bo oferty zaczną docierać) możemy się ponownie dokoksić ! Wszystko działa jak powinno, no przynajmniej u mnie . 

Wiadomość 2 z 3 (2 590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera zawodnika, brak transferów. Kariera zawodnika/menadżera - brak fau

★★★★ Novice

Hej mi akurat wyskoczyły dobre oferty jak grałem w widzewie łódz po sezonie miałem oferty z Porto Benfica Sporting villareal itp takie słabsze bo miałem chyba 80 lub 81 umiejętności pograłem sezon w Sportingu a po sezonie miałem już 88 i miałem oferty z Arsenal Manchaster City Chelsea itp może miałeś pecha po prostu albo to zostało poprawione

Wiadomość 3 z 3 (2 583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA