Re: Fifa 23 wyrzuca mnie z meczu (między 10, a 15 minutą gry)

autor: chodnik96
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Re: Fifa 23 wyrzuca mnie z meczu (między 10, a 15 minutą gry)

★★★★★ Novice
@SzalonyGuziec07 to jest wina PLAY, ostatnio problem się powtórzył mimo, że wszyskto było zapłacone, zadzwoniłem do Play, facet powiedział, że to się u nich zdarza i że podkręci moja kartę. Po zrestartowaniu routera zaczęło działać.
Wiadomość 21 z 93 (1 524 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 wyrzuca mnie z meczu (między 10, a 15 minutą gry)

★★★ Newbie

Mam ten sam problem. Internet również z play wszystko opłacone. Jakaś rada co zrobic?

Wiadomość 22 z 93 (1 520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@f0abef5471ffc10c u mnie to samo, sprawdzane na rodzajach internetu ( w tym światłowód po kablu ) i nadal to samo, proboje reinstall zrobic potem moze domyslne routera z poziomu przegladarki ale watpie zeby pomoglo, w piatek world cup w fucie i fajnie byloby pograc...
Wiadomość 23 z 93 (1 481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@chodnik96 Bardzo możliwe że to wszystko przez Play. Mi od wczoraj pokazuje się ten sam problem i również mam internet w Playu. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że normalnie wszystko związane z internetem mi działa oprócz grania meczu
Wiadomość 24 z 93 (1 440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@Kordian2033 nie nie nie to nie jest wina play ja mam bardzo dobry internet nawet ostatnio przyszedł nowy , podłączyłem nawet router do komputera i dalej to samo ! żenada
Wiadomość 25 z 93 (1 411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice

Zdecydowanie to jest wina Play. Zmieniłem na chwilę internet na T-mobile i było ok. Problem polega na tym że Play ciągle przelogowuje się szukając lepszego połączenia, i to powoduje utratę chwilowo połączenia i powoduje zatrzymanie gry. Kontaktowałem się z nimi już kilkukrotnie, ale narazie bezskutecznie.

Wiadomość 26 z 93 (1 310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@RaDZIK_07_06 ten sam problem mam. Wszystkiego już w konsoli próbowałem. Może Ci się udało naprawić problem?
Wiadomość 27 z 93 (1 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice

Niestety nie. 

Wiadomość 28 z 93 (1 291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@RaDZIK_07_06 Jednak zmiana internetu z Play na plusa pomogła na ps4 i można normalnie grać pozdrawiam
Wiadomość 29 z 93 (1 277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Ten sam problem, gram na danych komórkowych z play z telefonu  i mam kablem podłączone do pc typu c.

Wiadomość 30 z 93 (1 270 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA