Fifa 23 wyłącza się samoistnie

autor: Jesz_ANaszPan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 23 wyłącza się samoistnie

★★★★★ Newbie

Witam, mam problem
Otóż, wczoraj zakończyłem rozgrywkę normalnie bez żadnych komplikacji. Po zakończeniu gry odczekałem chwilę i wyłączyłem komputer.
Dziś próbując uruchomić grę dostałem zapytanie których plików zapisu chcę użyć tj. lokalnych czy w chmurze. Oba pliki miały te samą datę oraz godzinę zapisu. Po uruchomieniu gry na plikach lokalnych (Taki był zaznaczony przez program wybór więc i to wybrałem) gra przestała się uruchamiać. To znaczy włącza się dostaje ekran tytułowy a po wybraniu ustawień sterowania pojawia się czarny ekran i gra samoistnie się wyłącza. Próba naprawy gry nic nie dała, restart komputera też nie, skanowanie antywirusem (Windows Defender) także nie pomogło

Wiadomość 1 z 5 (243 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 23 wyłącza się samoistnie

★★★★★ Newbie

Dziękuje, rozwiązanie zadziałało. Bałem się że strace progres ale jest wszystko ok.

Jedynie mam jeszcze jedno pytanie. Otóż od tej sytuacji gra działa gorzej i wczoraj przytrafiła mi się sytuacja że po zakończeniu meczu Squad Battles w trybie współpracy zostałem z trybu ultimate team wyrzucony z powodu "tłoku na serwrze" mecz zostal przez grę tak jakby zaliczony i mam rozegrane 10/40 spotkań ale nie dostałem ani punktów ani monet

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tego

Albo chociaż sposób na uniknięcie takiego problemu w przyszłości?

Dodam że gracz z którym grałem w trybie współpracy ma biurko obok mnie i gramy na tym samym internecie oraz że jemu nigdy się taki problem nie przytrafił

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (218 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @Jesz_ANaszPan 

Przy oknie wyboru pliku ustawień usuń go i utwórz nowy. 

Wiadomość 2 z 5 (227 wyświetleń)

★★★★★ Newbie

Dziękuje, rozwiązanie zadziałało. Bałem się że strace progres ale jest wszystko ok.

Jedynie mam jeszcze jedno pytanie. Otóż od tej sytuacji gra działa gorzej i wczoraj przytrafiła mi się sytuacja że po zakończeniu meczu Squad Battles w trybie współpracy zostałem z trybu ultimate team wyrzucony z powodu "tłoku na serwrze" mecz zostal przez grę tak jakby zaliczony i mam rozegrane 10/40 spotkań ale nie dostałem ani punktów ani monet

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tego

Albo chociaż sposób na uniknięcie takiego problemu w przyszłości?

Dodam że gracz z którym grałem w trybie współpracy ma biurko obok mnie i gramy na tym samym internecie oraz że jemu nigdy się taki problem nie przytrafił

Wiadomość 3 z 5 (219 wyświetleń)

Community Manager

Hej @Jesz_ANaszPan 

Dzięki za potwierdzenie. 

W kwestii utraconego meczu obawiam się, że nie będę miał możliwości "oddania" Ci go. Jeśli chodzi o potencjalne rozwiązania problemu, wskazówki znajdziesz tutaj

Wiadomość 4 z 5 (210 wyświetleń)

Community Manager

+XP i dzięki za info. @Jesz_ANaszPan 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (204 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA