Fifa 23 po odpaleniu meczu wyłącza się monitor,klawiatura i mysz,komputer działa

autor: kowal112004
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 po odpaleniu meczu wyłącza się monitor,klawiatura i mysz,komputer

★★ Novice
@EA_Kuba nie od początku kupienia gry problem występuje i nie udało mi się go rozwiązać do dzisiaj (gre kupiłem miesiąc temu) juz od pierwszego uruchomienia gry problem występował
Wiadomość 11 z 15 (215 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @decek4you. Sprawdź proszę zatem czy problem będzie pojawiał się po uruchomieniu komputera w trybie czystego rozruchu. 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

Wiadomość 12 z 15 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kuba niestety problem pojawa się dalej tryb czystego rozruchu nic nie dał zagrałem 15 minut i wyłączyło monitor
Wiadomość 13 z 15 (194 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @decek4you 

Dzięki za odpowiedź i sprawdzenie dotychczasowych kroków. 

Porównałem Twoje DxDiag i DxDiag OP i zauważyłem, że oboje posiadacie te same monitory (MSI Optix z 2020 roku, różne modele). 

W Twoim przypadku widzę, że posiadasz jeszcze jeden monitor. Sprawdź proszę czy po uruchomieniu komputera w czystym rozruchu problem będzie pojawiał się na drugim monitorze, podłączonym do komputera poprzez kabel HDMI. 

Wiadomość 14 z 15 (182 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kuba niestety odłączyłem monitor msi i odpaliłem komputer w trybie czystego rozruchy zagrałem dwa mecze i znowu wywaliło
Wiadomość 15 z 15 (166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA