Fifa 23 lagi,opóźnienie i zamuleni zawodnicy

autor: LeslaaV_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 lagi,opóźnienie i zamuleni zawodnicy

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

hmm

W 3:49 ładnie tam na łyżwach poleciał.

Spróbuj usunąć cały folder C:\Users\macie\Documents\FIFA 23 (zapisz gdzieś wcześniej żeby w razie czego żeby przywrócić ,to folder z ustawieniami)

Możesz jeszcze utworzyć nowego użytkownika administratora ,wyłączyć limit klatek, hz na maxa i na nim odpalić fife.

Pamiętaj jeszcze ze jak w fife ustawisz bez limitu klatek musisz ją zresetować . Dopiero przy nowym uruchomieniu mi odpuścił lag.

Wiadomość 11 z 27 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide
@LeslaaV_PL Założyłem wczoraj nowego użytkownika administratora i zagrałem eliminacje do ligii weekendowej. Naprawdę fajnie się grało 7 meczy. Chyba pierwszy raz w tej edycji wygrałem 6 meczy z rzędu. Gra chodziła na przyzwoitym poziomie. Niestety później wszystko wróciło. Slizgawka, opóźnienia reakcji, słabe podania. Brak kontroli graczy w obronie Nie mam pojęcia co się zepsłuło
Wiadomość 12 z 27 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Jak możesz dokładniej: grałeś 7 meczy gra cały czas działała i w 8 lagi się zaczęły ?

Ja wczoraj odpaliłem gierke grało się *.

Dziś uruchamiam (ustawienia te same, nic nowego nie instalowane nic nie usuwane) i lipa znowu biegają jak by mieli 30 speeda i ledwo wstali z łóżka.

Wiadomość 13 z 27 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

@LeslaaV_PLByć może trafiłem ten moment, że gra akura chodziła dobrze, bez tego ślizgania się zawodnikiem podczas kontoli, albo zwalniania w obronie tuż przed przeciwnikiem obieganie bokiem. Dziś usunąłem tamto konto administratora i i zrobiłen nowe, niestety już grało się kiepsko. Jak na filmiku. Ślizgam się zmieniam kierunki, jak widać na padzie, zwinny drybling, a zawodnik wszystko wykonuje z opóźnieniem. Muszę wykonywać  dużo podań, cofać, ponieważ sprint nie działa, zwody zamulone. Piłka odksakuję. Ciężko się tak gra
https://www.youtube.com/watch?v=MM_IsJZPvTo

Wiadomość 14 z 27 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Spróbuj wyłączyć wszystkie aplikacje oprócz EA launcher i NVIDI. 

W menu autostart (ja używam program revo unistaller) wywal wszystkie programy które się odpalają od razu po włączeniu komputera (Oprócz sterowników do karty grafczneji/dźwiękowej ).

Uruchom menadżer zadań i wyłącz wszystkie nie potrzebne aplikacje i procesy w tyle.

Ja zakończyłem większość procesów i mam wrażenie ze gra się lepiej.

Może jakiś proces programu koliduje z fifą i powoduje takie opóźnienie.

Daj znać jak rezultaty.

Wiadomość 15 z 27 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide
@LeslaaV_PL Niestety nic nie pomaga. W menadżerze zadań już dawno wszystko co niepotrzebne wyłaczyłem. Próbowałem też czystego rozruchu. Dobieranie graczy też jakoś dziwnie działa, często trafiam na ludzi z flagami Węgier, Rumunii wyświetla się ping do 10ms. Czyli centrum przetwarzania w Warszawie, ale wiadomo, że jeszcze trzeba poczekać na dane przeciwnika, to też może powodować opóźnienia. Najwyższa pora chyba dać sobie spokój z tą edycją, może kolejna będzie lepiej zoptymalizowana
Wiadomość 16 z 27 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Próbowałeś grać przez VPN, bądź inny program który przekierowuje?? 

Wiadomość 17 z 27 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide

Nie próbowałem, zresztą według  oceny łącza ea  powinno być dobrze. Mam światłowód  FTTH od Upc 600Mb/s symetryczny na liniach Inea. Powinno być dobrze.

Wiadomość 18 z 27 (275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Też mam internet 1000mbs światłowód od UPC.

Może coś z portami trzeba zrobić albo innymi ustawieniami w routerze np dns. 

Po 15 spróbuję się z tym pobawić 

Wiadomość 19 z 27 (270 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

@LeslaaV_PLProbowalem, dzwoniłem na infolinię UPC, zmieniłem ipv6 na ipv4. Dopiero można było w routerze przekierować porty. Niestety nic u mnie to nie pomoglo. Jeszcze być może w tym jest problem

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3923913.html

Wiadomość 20 z 27 (265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA