Dot.: Fifa 23 lagi,opóźnienie i zamuleni zawodnicy

autor: Greg2327
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★ Novice

Jak wrócę z pracy spróboje na drugim internecie pograć. 

Jaka masz płytę główną, może coś w ustawieniach sterowników mamy nie tak. 

Ja mam msi ace i sterownik do sieciowej to killer network driver. 

Wiadomość 21 z 27 (462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide
@LeslaaV_PL Gram na laptopie legion5 z rtx3050. procesror AMD Ryzen 5 5600H. 16 giga ramu. Temperatury też w normie max 70 stopni. podczas gry. Na minimalnych wszystko powinno hulać
Wiadomość 22 z 27 (455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Ja używam Windows 10.

Ale zoptymalizowałem sobie system przy użyciu tego filmu

https://www.youtube.com/watch?v=fB2W-b2oW9I

Z poradnika który mi wysłałeś miałem już wszystko zrobione.

Zagrałem jeden mecz i tempo gry wydaje się szybsze. Zobaczymy później.

Wiadomość 23 z 27 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide

Tragedia, u mnie zero poprawy. Podania słabe, zawodnik jak biegnie do bezpańskiej piłki to zwalnia. Ogólnie ciężko z kontrolą, reakcja opóźniona

FIFA 23 2023 06 23 13 21 12 - YouTube

Wiadomość 24 z 27 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★ Guide

Ta gra to zwykłe oszustwo. Ja już przy początku meczu widzę, że enty raz odebrana przeze mnie piłka wraca kilkukrotnie pod nogi przeciwnika to wychodzę i nie tracę czasu. Rykoszety wszystkie pod nogi przeciwnika. Krycie nie istnieje, ŚO pozostawiają ogromne przestrzenie i przeciwnik tak naprawdę nie zrobił niczego prócz podania prostopadłego, ukierunkowania gałki w stronie biegu i naciśnięcia kółka. To absurd, że drugorzędny wpływ mają Twoje ruchy kontrolera, a na pierwszym miejscu są skrypty, obciążenie serverów. Osobiście to po co wgl w to gracie? Ta gra działa na zasadach ruletki w jednym meczu możesz grać, a w drugim nie możesz. To ma być gra na zasadach rywalizacji? Jaka rywalizacja jest w grze w której TO NIE JA DECYDUJE O JEJ WYNIKU. Gra w Fife już zresztą nie pierwszą OPIERA SIĘ NA ZASADACH CAŁKOWITEJ LOSOWOŚCI. Jesteście zwykłymi oszustami !

Wiadomość 25 z 27 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Guide

U mnie nawet offline mam opóźnienia reakcji. Zawodnicy ruszają się jak ciężarówki.. Nowo zainstalowany system po formacie. Sterowniki najnowsze pobrane.

offline - YouTube

Wiadomość 26 z 27 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

W sobotę próbowałem gierkę naprawić, coś tam ustawiłem gralo się elegancko ale do 1 połowy. W drugiej połowie lagi wróciły, po odpaleniu kolejnego meczu lagi były od początku. Także reset gry i znowu było git ale do 40 minuty meczu. 

Sprawdzałem obciążenie komputera ale nic nie wskazywało że lagi są przez zbyt duże obciążenie procesora czy zapchany ram. 

Nw na razie odpuściłem. 

Ustawienia grafiki w grze dałem na najniższe, rozdzielczość natywna i lock FPS 60. A nvidia vsync szybkie i tryb opóźnienia albo na wyłączony albo włączony. Ultra zauważyłem lockuje FPS do - 13 od maksymalej ilości Hz. 

Dzięki za info ze format nic nie dał 

Wiadomość 27 z 27 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA