Fifa 23 Wywala do pulpitu

autor: WidunekSPZ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 23 Wywala do pulpitu

★★★ Newbie

Witam mam problem z Fifą 23 gra sie normalnie uruchamia ale gry wchodze do jakiegokolwiek meczu wywala mnie do pulpitu  gdy pierwszy raz zainstalowałem grę nie miałem żadnego problemu ten pojawił sie wczoraj wieczorem 

Moje Specyfikacje to:

Intel i5-2500

Ram 14gb

lkarta nvidia geforce 6gb 

Ustawienia mam wszystkie na najniższe

Wiadomość 1 z 44 (6 825 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 Wywala do pulpitu

Witaj @WidunekSPZ 

Prześlij plik DXDIAG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 44 (6 785 wyświetleń)

★ Guide
@WidunekSPZ Mami taki sam problem co ty
Wiadomość 3 z 44 (6 728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@WidunekSPZ Hej. Mam to samo wywala do Win jak się przechodzi do gry . Poradziłeś sobie ?
Wiadomość 4 z 44 (6 693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@WidunekSPZ mam taki sam problem. gram mecz i w losowym momencie wyrzuca mnie do pulpitu.
Wiadomość 5 z 44 (6 690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej wszystkim, 

Zgodnie z tym o czym wspomniał @MattiuDefo poproszę Was o przesłanie nam pliku DxDiag. Dodatkowo jeśli wcześniej wykonywaliście jakieś kroki, aby problem rozwiązać koniecznie wymieńcie je w swoim poście. 

Wiadomość 6 z 44 (6 674 wyświetleń)

★ Novice

Dodaje plik dxdiag, ciągle wywala do pulpitu, jeden mecz zagram okej, drugi już wywala czasem wywala na pierwszym meczu nie ma zasady. Wyrzuca do pulpitu bez żadnego błędu po prostu freez gry i puplit. 

Wiadomość 7 z 44 (6 521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam tak samo, jednak tu nie chodzi o tryb gry w FUT jednak czas. Zazwyczaj jest to 10-15 min. 

Wiadomość 8 z 44 (6 496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @Awareth 

Dzięki za DxDiag. 

Zauważyłem, że Twój system operacyjny nie jest zaktualizowany do najnowszej wersji (Build 19043). 

Aktualizacja systemu Windows

Wygląda również na to, że dla Twojej karty graficznej dostępne sa nowsze sterowniki, niż te aktualnie zainstalowane na Twoim komputerze. Pobierzesz je stąd. Podczas instalacji przejdź do zaawansowanej instalacji i wybierz "czystą instalację". 

Poproszę Cię również o sprawdzenie jakie wartości są w pliku fifasetup.ini (znajduje się on w Dokumenty/FIFA23), przy RESOLUTIONHEIGHT oraz RESOLUTIONWIDTH. 

Twój komputer wyposażony jest w dwa dyski twarde, jeśli gra jest zainstalowana na dysku C:\, przenieś/zainstaluj ja ponownie na drugiej partycji (na szybkim dysku SSD). 

W sekcji poświęconej błędom znalazłem błąd związany z aplikacją MSI do overclocking-u (TriggerModeMonitor.exe). Jeśli Twoja karta graficzna jest "podkręcona" to znieś wartości do nominalnych, na czas uruchomienia gry wyłącz tę aplikację, lub uruchom komputer w trybie czystego rozruchu. 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

@DejmonZet Również dziękuję za DxDiag. Standard smile 

Twój komputer jest wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650U oraz "połączoną" razem z procesorem kartę graficzną. Niestety taka konfiguracja jest poniżej minimalnych wymagań gry i obawiam się, że jest to przyczyna pojawiania się problemu u Ciebie. 

Wiadomość 9 z 44 (6 484 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Kubatez mam ten problem w trakcie rozgrywania meczów losowo wyrzuca mi cała grę na pulpit nie wiem co mam już robić

Wiadomość 10 z 44 (6 328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA