Dot.: Fifa 23 Wywala do pulpitu

autor: Noobsoneq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Też posiadam taki problem 

Wiadomość 11 z 44 (1 453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@hubertsaperowsky Widzę, że Tobie udało się zlokalizować przyczynę problemu co potwierdziłeś w tym wątku. Standard smile 

@Noobsoneq Dzięki za DxDiag. Specyfikacja komputera na którym został wykonany plik DxDiag jest poniżej minimalnych wymagań gry FIFA 23. 

Wiadomość 12 z 44 (1 436 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Siema @EA_Kuba . Mam podobny problem tyle ze gra normalnie działała mi , zagrałem w nią już 30h i nagle teraz gdy klikam swój zapis po prostu wyrzuca mnie do pulpitu . Czy mógłbyś pomóc?

Wiadomość 13 z 44 (1 416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam ten sam problem zaczynam mecz i automatycznie wywala mi gre

Wiadomość 14 z 44 (1 370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice

witam mam ten sam problem

Wiadomość 15 z 44 (1 351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Też posiadam problem z wyrzucającą fifą do pulpitu Standard smile 

Wiadomość 16 z 44 (1 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@LW30a 

Twój komputer wyposażony jest w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050, która jest poniżej minimalnych wymaga gry. Jeśli problemu nie da się rozwiązać poprzez wykonanie poniższych kroków to obawiam się, że może być to przyczyna pojawiającego się problemu.

Ponadto:

• Twój system operacyjny zdaje się być niezaktualizowany (Build 19043). 
  • Dla Twojej karty graficznej dostępne sa nowsze sterowniki niż te aktualnie zainstalowane na komputerze - link
  • W miarę możliwości sugerowałbym również, abyś zwolnił miejsce na Twojej partycji systemowej C:\
  • Widzę również, że do Twojego komputera podłączone są urządzenia Bluetooth. Po pierwsze sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się po odłączeniu urządzeń Bluetooth, oraz wyłączeniu aplikacji do zarządzania LED-ami klawiatury (jeśli takie posiadasz) w tym celu możesz uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu
  • Ponadto z racji błędów z TSMSISrv.dll, sugerowałbym sprawdzenie komputera pod kątem malware, oraz spójność systemu za pomocą kontrolera plików systemowych
  • W sekcji błędów widzę błędy związane z biblioteką gameinputredist.dll, upewnij się, że aplikacja Gaming Services jest zainstalowana i zaktualizowana (sugerowałbym jej odinstalowanie i ponowną instalację)

@bialko22 Daj nam znać przy której grze z serii FIFA pojawia się problem, z racji tego, że zamieściłeś post zarówno w FIFA 23 i FIFA 22.

@frugo0007 

W Twoim pliku DxDiag znalazłem błędy związane z TriggerModeMonitor.exe, aplikacją która zdaje się być związana z overclockingiem od MSI. Jeśli na Twoim komputerze były kiedyś podzespoły MSI i aplikacja ta jest pozostałością po nich - usuń ją. Sugerowałbym również podobnie jak w pierwszym przypadku w miarę możliwości odłączyć urządzenia USB i Bluetooth i uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu

W Twoim przypadku również widzę błędy związane z aplikacja Gaming Services. Usuń ją proszę i pobierz ponownie.

@rvcxch Podobnie jak w poprzednim przypadku, widzę, że do Twoje komputera podłączone sa dodatkowe urządzenia USB i Bluetooth. Odłącz je proszę i sprawdź czy problem będzie pojawiał się nadal. Tak jak u poprzedników usuń i ponownie zainstaluj aplikację  Gaming Services. 

Wiadomość 17 z 44 (1 318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Całkowicie nic to nie zmieniło :/

Wiadomość 18 z 44 (1 306 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice

zrobiłem wszytko i problem dalej jest ten sam Frown

Wiadomość 19 z 44 (1 278 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Wysyłam.

Wiadomość 20 z 44 (1 269 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA