Fifa 23 Utrata polaczenia z serwerami oraz reset ustawien

autor: 1Aleksior1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 23 Utrata polaczenia z serwerami oraz reset ustawien

★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? 1Aleksior1
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 14/02/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14:20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Trace polaczenie z serwerami chociaz moje polaczenie z internetem jest stabilne i tylko z fify mnie wyrzuca
Co się dzieje? Problemy sa 2 Co kazde uruchomienie gry musze od nowa ustawic ustawienia oraz pozostale rzeczy typu trener w grze,oraz co chwile wyskakuje mi blad ze podczas nawiazywania polaczenia z serwerami ultimate team wystapil blad przez co wyrzuca mnie z meczu,robilem wszystko co bylo na stronie supportu oraz w internecie nic nie pomaga
Co powinno się stać? Nie powinno mnie wyrzucac z fify bez powodu

Oczekuja na szybka oraz dobra pomoc

Wiadomość 1 z 9 (1 374 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 23 Utrata polaczenia z serwerami oraz reset ustawien

Community Manager

Hej @1Aleksior1 

• W kwestii zapisu ustawień: rozwiązaniem dla większości graczy, jest tu usunięcie Ustawień osobistych. Przy ponownym uruchomieniu gry stworzą się nowe  (nie zmieniaj nazwy pliku Ustawień) - najlepiej w tym czasie podłączyć kontroler za pomocą kabla.
  • W kwestii utraty połączenia: zacznij od usunięcia aktualuizacji składów i innych potencjalnie uszkodzonych plików - instrukcja

Dodatkowo warto zwiększyć ilość wolnego miejsca na dysku C a także wyeliminować wpływ innych programów na działanie gry, w związku z czym zalecam uruchomienie komputera w trybie czystego rozruchu.

Daj znać jak poszło. Pozdrawiam, 

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (1 315 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @1Aleksior1 

• W kwestii zapisu ustawień: rozwiązaniem dla większości graczy, jest tu usunięcie Ustawień osobistych. Przy ponownym uruchomieniu gry stworzą się nowe  (nie zmieniaj nazwy pliku Ustawień) - najlepiej w tym czasie podłączyć kontroler za pomocą kabla.
  • W kwestii utraty połączenia: zacznij od usunięcia aktualuizacji składów i innych potencjalnie uszkodzonych plików - instrukcja

Dodatkowo warto zwiększyć ilość wolnego miejsca na dysku C a także wyeliminować wpływ innych programów na działanie gry, w związku z czym zalecam uruchomienie komputera w trybie czystego rozruchu.

Daj znać jak poszło. Pozdrawiam, 

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 9 (1 316 wyświetleń)

★ Novice
@EA_Kalina Z meczu juz mnie dosc dlugo nie wyrzucilo to chyba pomoglo,ale ustawienia nadal sie resetuja,to wyglada jakbym wlaczyl fife pwierwszy raz i dostaje te cutscenki z hypermotion,wybor miedzy Mbappe i Sam Kerr
Wiadomość 3 z 9 (1 236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Jeśli na Twoim komputerze zainstalowane  jakieś programy do synchronizacji plików w chmurze (Dropbox, OneDrive) wyłącz je na czas uruchamiania gry

Sprawdź również czy problem będzie pojawiał się po uruchomieniu komputera w trybie czystego rozruchu.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 9 (1 170 wyświetleń)

Community Manager

Hej @1Aleksior1 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 5 z 9 (1 046 wyświetleń)

★ Novice
@EA_Kuba Ogolnie to po odpaleniu aplikacji Ea w trybie administatora blad z resetowaniem ustawienien minal ale po pewnym czasie znowu wrocil
Wiadomość 6 z 9 (935 wyświetleń)

★ Novice

Mialem ten problem... Od poniedzialku do wkoncu do dzis. Bo cos mnie ruszylo zeby zlozyc od nowa sklad... I zadzialalo. Sprobuj rowiez i daj znac czy pomoglo czy mialem tylko szczescie i cos sie odwiesilo i moge znowu grac

Wiadomość 7 z 9 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Mogę wiedzieć co dokładnie zrobiłeś że Ci działa wszystko? Usunąłem wszystkie pliki według instrukcji powyżej i nadal przy próbie zagrania w Fut wyskakuje następujący blad

Wiadomość 8 z 9 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@Mrowamrowa51 sprawdź czy stworzenie nowego składu, zwłaszcza bez zawodników FUT Fantasy, umożliwi rozegranie meczu.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 9 z 9 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA