Dot.: FIFA23 sekundowe lagi co chwile

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA23 sekundowe lagi co chwile

★★★ Newbie

Witam, kupiłem ostatnio komputer i7-11700KF, rtx 3060 12gb i 16 gb ram. Mam problem z ciągłymi lagami ktore trwają około sekundy i pozniej przyspiesza mi gre. Grając szybkie mecze z botami offline a także w FUT. Probowalem reinstalować gre tak samo jak anti cheat ale nic nie pomogło. Proszę niech ktoś mi pomoze to naprawic. 

Wiadomość 1 z 8 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
Halo niech ktoś pomoze prosze
Wiadomość 2 z 8 (320 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć @lubaninho 

Jeśli gra zacina się zarówno w trybie offline jak i online spróbuj wykonać poniższe zalecenia. 

• Wykonaj czystą instalację sterowników karty graficznej według zaleceń z naszej strony (Zminimalizuje to ryzyko wystąpienia konfliktu między poprzednią a nową wersją)
  • Sprawdź też grę w trybie czystego rozruch komputera aby wykluczyć wpływ innych aplikacji.

• Odłącz tymczasowo wszystkie urządzenia USB poza klawiaturą i myszką. 

• Wyłącz/Włącz tryb gry w systemie   

Daj nam znać jak poszło. 

Pozdrawiam,

EA_Pulsar

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 8 (297 wyświetleń)

★★★ Newbie
@EA_Pulsar niestety nie pomogło mi, w innych grach nie mam tego problemu i nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Wiadomość 4 z 8 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Apprentice
@lubaninho dużo graczy tak ma więc mam nadzieję że wiesz dlaczego 😉 i po której stronie leży problem
Wiadomość 5 z 8 (262 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: FIFA23 sekundowe lagi co chwile

[ Edytowane ]
Community Manager

Dzięki za sprawdzenie wcześniejszych zaleceń. Wyślij nam jeszcze raport DxDiag zobaczymy co jeszcze może powodować te zacięcia.

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 6 z 8 (258 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Od wczoraj mam to samo, gra się zaczyna zacinać, tracę kontrole nad zawodnikami, potem nagle przyspiesza i dopiero po jakims czasie moge grac normalnie, jak uda mi sie wlaczyc pauze to odrazu po wznowieniu dziala normalnie. Wczesniej nie mialem tego problemu

Wiadomość 7 z 8 (248 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@Luudi177 Czy próbowałeś już usunąć wcześniejszy folder ustawień z Dokumentów, tak żeby stworzyć zupełnie nowy profil?

Czy te zacięcia/lagi pojawiają się we wszystkich trybach? 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 8 z 8 (184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA