FIFA 23- problem z konfiguracją gry

autor: mclowicz0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 23- problem z konfiguracją gry

★ Novice

Witam, potrzebuję pomocy. Kupiłem Fifę 23 jakiś czas temu. Nie mogę odpalić gry na swoim komputerze, bo ciągle wyskakuje błąd informujący o problemie z konfiguracją gry. Próbowałem już wszystkich rozwiązań z internetu, które znalazłem. Na komputerze mojego kolegi gdy zalogowałem się na swoje konto, gra ta działa normalnie. Korzystam z systemu Windows 11 home, a komputer jak najbardziej spełnia minimalne wymagania. Wcześniej miałem problemy z anticheatem, ale już ich nie ma. Gry nie udało mi się uruchomić na własnym sprzęcie od momentu zakupu. Proszę o pomoc, bo chętnie popykałbym w fifkę. Wink

Wiadomość 1 z 5 (510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 23- problem z konfiguracją gry

★★★★ Novice
@mclowicz0 Ja miałem problem z niektórymi gierkami na Windows 11 i wróciłem na 10. Po prostu nie chciały się włączyć, chyba, że kolega posiada też 11. Może spróbuj uruchomić aplikację/platformę ea jak i fifę z trybem zgodności Windows 8/10. Tak czy siak fajnie jakbyś podał konfigurację kompa.
Wiadomość 2 z 5 (472 wyświetleń)

Community Manager

Hej @mclowicz0 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 3 z 5 (427 wyświetleń)

★ Novice

Mam windows 11, nie włączenie trybu zgodności też nie działa. Problem w tym, że nie moge cofnąć do win 10 bez utraty danych. Frown

Wiadomość 4 z 5 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice
@EA_Kuba tak, nadal potrzebuję pomocy
Wiadomość 5 z 5 (363 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA