Dot.: FIFA 23 - brak gry w EA app

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 23 - brak gry w EA app

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

mi 'naprawili' :DDDDDDDDDDD

po prostu usunęli mi grę z konta, grę za którą zapłaciłem a w pomocy mi mówią że po ich stronie jest wszystko ok i gra jest!!!!

nawet odmóili mi usunięcia konta EA!!!

Wiadomość 1 z 3 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Community Manager

Hej @johDoh2000 

Przenisosłam Twój post z innej dyskucji, ponieważ opisywana przez Ciebie sytuacja dotyczy innego problemu.

Poprawiłam także temat zagłoszenia, by lepiej oddawał nature problemu.

Pragnę z góry zaznaczyć, że tu na forum nie bedziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  Chcę natomiast udzielić Ci kilku wskazówek:

- zaloguj się do EA app za pomoca każdego adresu email, do którego masz dostęp - w ten sposób sprawdzisz czy nie posiadasz kilku kont

- jesli posiadasz FIFA 23 aktywowaną dzięki subscrybcji EA Play/ EA Play Pro, sprawdź czy jest ona wciąż aktywna

- jeśli posiadasz wersję kupioną np. poprzez Steam, upewnij się, że Twoje konto Steam jest połączone z właściwym kontem EA  - w tym celu zajrzyj na stronę Połączeń w ustawieniach konta EA

- jeśli gra FIFA 23 została dodana do konta EA za pomocą numeru seryjnego, poproś nasz support (np. poprzez czat) o sprawdzenie czy właśnie ten kod jest aktywny na Twoim obecnym koncie EA

Pozdrawiam i trzymam kciuki,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (336 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @johDoh2000 

Przenisosłam Twój post z innej dyskucji, ponieważ opisywana przez Ciebie sytuacja dotyczy innego problemu.

Poprawiłam także temat zagłoszenia, by lepiej oddawał nature problemu.

Pragnę z góry zaznaczyć, że tu na forum nie bedziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  Chcę natomiast udzielić Ci kilku wskazówek:

- zaloguj się do EA app za pomoca każdego adresu email, do którego masz dostęp - w ten sposób sprawdzisz czy nie posiadasz kilku kont

- jesli posiadasz FIFA 23 aktywowaną dzięki subscrybcji EA Play/ EA Play Pro, sprawdź czy jest ona wciąż aktywna

- jeśli posiadasz wersję kupioną np. poprzez Steam, upewnij się, że Twoje konto Steam jest połączone z właściwym kontem EA  - w tym celu zajrzyj na stronę Połączeń w ustawieniach konta EA

- jeśli gra FIFA 23 została dodana do konta EA za pomocą numeru seryjnego, poproś nasz support (np. poprzez czat) o sprawdzenie czy właśnie ten kod jest aktywny na Twoim obecnym koncie EA

Pozdrawiam i trzymam kciuki,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (337 wyświetleń)

Community Manager

Hej @johDoh2000 Jeśli post @EA_Kalina odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij zaznaczyć go jako rozwiązanie.😉

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 3 (270 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA